ציוד כושר מקצועי – כמה זה יעלה לך

רכישת ציוד כושר מקצועי משדרגת את איכות החיים שלכם ומאפשרת אימוני כושר ברמה גבוהה בבית וגם בחצר/גינה. ההחלטה על רכישה צריכה להתקבל בהסכמה בין הדיירים וזאת כדי למנוע מפחי נפש ומתחים מיותרים. הציוד נועד לאפשר אימוני כושר סדירים בבית, במקום העבודה או בגינה, ולעמוד לרשותכם מתי שתרצו. לכן חשוב להקפיד על רכישת ציוד איכותי בלבד מחברות מוכרות וספקים ידועים, אשר מעניקים גם תעודות אחריות ושירות מקצועי ואדיב, ולהימנע מחיפוש אחרי מבצעים והנחות של גורמים מפוקפקים ואנונימיים. לפני הרכישה יש להגדיר מסגרת תקציב סבירה מבחינתכם וכן למצוא חללים מתאימים עובר האביזרים השונים, וזאת כדי למנוןע מצב שבו לא תוכלו להשתמש בהם בשעת הצורך.

 

פינוי חלל מתאים בבית

האביזרים דורשים חלל מתאים, תלוי בגודל ובכמות. אם מדובר רק במשקולות – תוכלו להזיז אותם ממקום למקום ולבצע את התרגילים בכל מיני פינות או על משטחים יציבים. אם מדובר בשקי איגרוף או אופני כושר, תצטרכו חלל מתאים לקיבוע שלהם או שתוכלו להזיז אותם ממקום למקום לפי האפשרויות. את האביזרים כדאי למקם בחדר נפרד או באחת הפינות, ולא לעיני כל, משום שגם הם דורשים תחזוקה קבועה ואינם חפצי נוי.

 

חישוב עלויות

אם אתם מעוניינים בטרמפולינה, שמספקת חוויה מרתקת ותורמת לגמישות ולכושר, טווח המחירים יתחיל באזור אלף שקל ויגיע לכמה אלפים כפונקציה של גודל ואיכות המכשיר. שולחנות פינג פונג יעלו עד 2000 ש"ח, לפי האיכות והגודל, ושקי איגרוף יעלו בין 700 לכ-3000 ש"ח. חשוב תמיד לזכור שבנוסף לציוד הבסיסי יש אביזרי עזר שנועדו לשפר ביצועים ולדאוג לתחזוקה נאותה ולכן יש לקחת בחשבון הוצאות נוספות בגובה אלפי שקלים בודדים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *