זה יכול לקרות לכל אחד. אתם נכנסים לדירה החדשה שקניתם עד לא מזמן, ממקמים את כל המטלטלים שלכם ואפילו מזמינים מעצב פנים כדי לשדרג את הדירה ולהעניק לה את הטאצ' המיוחד שלכם. אך אבוי, עד מהרה אתם מגלים שמשהו לא בסדר בה. אף על פי שמדובר בדירה חדשה, אתם מבחינים ברטיבות המטפטפת על גבי הקירות – סימן שעלול להעיד על פיצוץ צנרת. כאשר אתם מזמינים אינסטלטור, אתם מבינים שהחשש שלכם היה נכון.

תקלות בדירה החדשה? יש למי לפנות

אם נכנסתם לדירה חדשה וגיליתם בה ליקויי בנייה, ניתן להגיש תלונה על ליקויי בנייה באמצעות עורך דין מקרקעין. חושבים להגיש תלונה? אלה כמה דברים שכדאי לדעת:

מה בודקים בתקופת הבדק

בתקופת הבדק בוחנים ליקויים שונים בבית. מבין הליקויים האלה ניתן להזכיר ליקויים בנגרות, חיפוי האריחים באמבטיה או במטבח, כשלים בעמידותם של דוודים, ליקויים בפיתוח החצר (ניקוז מים, שבילים, תאורת גינה), כשלים באיטום הביוב, כשלים הנובעים מאיטום של מבנה הקירות ועוד.

כיצד בוחרים עורך דין מקרקעין

עו"ד מקרקעין מלווה אתכם לאורך כל הליך הגשת תלונה על ליקויי בנייה, ולכן חשוב שתיווצר עמו כימיה טובה כבר בפגישה הראשונה. שימו לב כיצד הוא מתייחס אליכם כלקוח הפוטנציאלי שלו? האם הוא מקשיב לכם עד הסוף? מציע לכם עצות טובות?

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *