בתי דפוס קיימים לאורך מאות שנים אבל גם הם, כמו עסקים אחרים, משנים את פניהם ודרכי פעולתם ברוח הזמן. בית דפוס מודרני מותאם בימינו לעידן הדיגיטלי ולחדשנות הטכנולוגית ומבצע הדפסות מגוונות בנישות פרטיות, מסחריות ובתחומים שונים נוספים. עבור עסקים הוא יבצע הדפסות של ניירת משרדית, חשבוניות קבלות, כרטיסי ביקור, מעטפות ועוד. עבור עולם הפרסום יבצע הדפסות של פליירים, פולדרים, מוצרי קדם מכירות ועוד. עבור אנשים פרטיים הזמנות לחתונות, הדפסות על קאפה, ניירות בריסטול וכן הלאה.

תשתית מקצועית

היכולת המגוונת של בית הדפוס נובעת מהאמצעים והתשתית העומדים לרשותו. בראש וראשונה, מכונות דפוס מודרניות וממחשבות הכוללות תוכנות עיצוב מקצועיות. מכונות מושקעות ומיוחדות מסוגלות לייצר מוצר מוגמר כמו ספר כמעט ללא מגע יד אדם. בתחילת קו הייצור יוכנס הנייר ובסופו ספר מוכן למשלוח. תכנת העיצוב מאפשרת עיצוב מושלם של הזמנות לחתונה, פרוספקטים מורכבים ועוד. גרפיקאית מנוסה מעצבת את הדף הנדרש תוך כדי הקפדה על שילוב הרמוני בין מלל תמונות ועוד. וזאת, על פי הזמנת הלקוח ובשיתוף פעולה עימו.

שיטות דפוס

קיימות שיטות דפוס מגוונות, דיגיטאליות, אופסט, משי, סובלימציה ועוד. ניתן להדפיס על חומרים מגוונים דוגמת אלומיניום, בד לסוגיו, קאפה, פרספקס וכמובן נייר לסוגיו. מכל אלו, ומטבע הדברים, הנייר לסוגיו הוא החומר המבוקש ביותר להדפסה. מכל סוגי הנייר המבוקש ביותר הוא נייר נטול עץ שמשמש לניירת משרדית, למחברות ועוד. סוגי נייר אחרים הם כרומו מבריקים שמיועדים בעיקר לפרסום, עיתון, בריסטול, כימי וממוחזר.  צבעי הדפוס איכותיים ואינם דוהים במשך זמן רב.

שירות

בית דפוס איכותי נבחן ברמת השירות שלו ובעיקר באיכות ההדפסה. ההדפסה חייבת להיות מדויקת וברורה ללא צבע נמרח, עם מיקום מדויק  של כותרת המלל הכוללת פרטים טכניים כמו: כתובת, טלפון, מייל וכדומה, ולצידם לוגו מעוצב. עם חיתוך מדויק של  הדף ועוד. מכונות דפוס משוכללות אחראיות על הצד הטכני אבל הניהול הכללי של בית הדפוס אחראי על קבלת ההזמנה, הבנתה, הכנה להדפסה, אריזה ומשלוח. כל זאת תוך שמירה על לוח זמנים מוגדר. מומלץ להזמין הדפסה בבית דפוס מסודר ומקצועי כזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *