מחיר ציפוי חלונות לרכב, איך לבדוק עלויות קידום בלאקרווינדוז

ציפוי חלונות לרכב היא פעולה כדאית שמטרתה להגן על השמשות והריפוד מפני קרני השמש אשר מופיעות בטמרטורות גבוהות השוררות בארץ במהלך חודשים רבים מדי שנה. קרני השמש האולטרא-סגולות גורמות להתחממות הרכב ולקשיים בהתחלת נסיעה תקינה. כל מי שנכנס לרכב חם יודע היטב שקשה מאוד להתחיל לנהוג במצב כזה ויש להפעיל מזגן ולחכות שהחום ייצא. הבדלי טמפרטורה גבוהים הינם גם הרסניים מבחינת בריאות, במיוחד לאנשים שרגישים לחום כמו זקנים או ילדים קטנים. הפתרון המקובל והאפקטיבי לבעיה זו, שנועד להפחית את הטמפרטורה ולאפשר נהיגה נעימה ובטוחה – הוא ציפוי החלונות. הפעולה אינה מיועדת לנהג אלא לאנשי מקצוע בלבד, מאחר שהיא דורשת את פירוק החלונות.

 

ערך מוסף של ציפוי החלונות

ציפוי החלונות נועד להגן על הריפוד מבלאי ועל הנהג והנוסעים מטמפרטורות גבוהות ותחושות מחנק בנהיגה אבך יש לו ערך מוסף מבחינה אסתטית כאשר המראה של חלונות שחורים מגביר את תחושת האינטימיות והיוקרתיות וגם מונע הצצה של עוברי אורח והגברת מוטבציה לפרוץ לרכב. הציפוי מעיד על השקעה ברכב ומחשבה לטווח ארוך. לאחר שהחלטתם לבצע את הציפוי – חשוב לפנות לחברה אמינה בלבד ורצוי לקבוע פגישה עם נציגיה ולהבין מה אתם מקבלים ומהי העלות הנדרשת. כמובן שכדאי לפנות לחברה לאחר שקיבלתם עליה המלצות מחברים ומכרים וראיתם בעצמכם מכוניות עם חלונות מצופים שנציגיה התקינו.

 

איך בודקים עלויות

חשוב להבין ממה מורכבת העלות הכוללת של ציפוי החלונות. בימינו משתמשים בשתי שיטות עיקריות לציפוי ואלה הן מדבקות שחורות וציפוי לייזר. השיטה הראשונה נחשבת פחות יעילה אבל זולה בהרבה, ולכן מומלץ להביא זאת בחשבון בהתאם לתקציב שלכם. כמו כן, החוק אוסר ציפוי חלונות קדמיים, מטעמי בטיחות, ואי ציות להוראותיו עלול לסבך אתכם עם המשטרה ולהתמודד עם הורדה מהכביש עד לתיקון המצב, מה שיגרור הוצאות נוספות. תעריף הציפוי תלוי כמובן בכמות וגודל החלונות וכן בצורתם. חשוב לציין כי שמשה אחורית אפשרית לציפוי, וכמובן שיש הבדל בתעריף בין חלון משולש לחלון מרובע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *