חומרי איטום פוליאוריטני

חומר איטום פוליאוריטני – מוביל בשוק חומרי האיטום

איטום של גגות ושל מבנים הוא תהליך שחייב לעבוד על פי סדר פעולות מאוד מדוייק, ומתוך רצון אפשר לכל אחד ואחת מהדיירים במבנה לגור בבית שבו תנאי מגורים מעולים ועמידים לנזילות מים גם במהלך תקופות החורף הכי קיצוניות שיש. ולכן, ממש לא מפתיע לגלות שהשאלה המרכזית שעולה בקרב לקוחות לקראת תקופת החורף היא אילו חומרי איטום צריך לחפש על מנת לייצר איטום מושלם של הגג והפאות החיצוניות של המבנה שלכם. בשנים האחרונות חומרי איטום פוליאוריטנים הם אלו שמציעים את השירות המוביל ביותר והטוב ביותר בתחום האיטום, ולכן הם הפכו להיות חומרי הגלם הנפוצים ביותר בתחום.

מה הם חומרי איטום פוליאוריטניים?

חומר איטום פוליאורטני הוא חומר ש:

  1. מגיע ללקוח בצורה נוזלית ומאפשר מריחת שכבה בעובי הרצוי ישירות על קירות המבנה ועל הגג. כך שהוא מאפשר התאמה מושלמת לכל בית מגורים. 
  2. חומר שמגיע במרקם דביק יחסית ויוצר איטום וכיסוי גם כאשר הגג אינו נקי במאת האחוזים. יש לכך חשיבות בעיקר במקרה שבו הגג שלכם ישן יחסית ויש סכנה לנזילת מים דרך חריצים קטנים ובלתי נראים. 
  3. חומר בעלויות נוחות יחסית לכל לקוח, מה שמאפשר לכם לבצע רכישה בכמויות גדולות ולהתאים את איכות החומר שאתם רוצים לרכוש, לסטנדרט המקובל כיום בתחום.

כל מה שאתם צריכים – בחומר אחד

ההמלצה של מרבית אנשי המקצוע בתחום האיטום כיום היא לייצר איטום המבוסס בעיקר על חומר פוליאורנטי. בעיקר בגלל שמדובר על החומר שמתאים את עצמו לכל סיטואציה ומאפשר לכם לשלוט על התחזוקה של סביבת הבית לאורך שנים ארוכות. יחד עם צוות חשוב להתייעץ עם אנשי המקצוע ולקבל את הטיפים המושלמים לצרכים המיוחדים שלכם.

הזמינו עכשיו חומר איטום פוליאוריטני באתר של א.משי איטום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *