כמו במפרים או מעצורי חניה ישנם גם פסי האטה מפלסטיק. מוצר זה הוא אחד היעילים שיש לעולם התעבורה והבטיחות להציע שכן רבים מתאונות שהתרחשו בארץ ובעולם היו נמנעות אם בעוד מקומות היו מותקנים פסי האטה ולא רק באלה ההומי האדם והקרובים לבתי ספר.

פסי האטה מפלסטיק

מה ההבדל בין פסי האטה מפלסטיק לבטון

פסי ההאטה מבטון מיועדים יותר למקומות שהם נרצה שהמהירות תשמר והתנועה לא תיעצר אך יחד עם זאת שגם תגרום להאטה מסויימת בכלי הרכב הקרובים.

פסי האטה מפלסטיק כמו שתראו בלחיצה על קישור זה, הם כמו הבטון במשמעות שלהם אך מיועדים יותר למקומות חניה או בסמוך להם שכן ההאטה תהיה רבה יותר ולא תאפשר נסיעה מהירה בסמוך למקומות שבהם מורכבות אלה מהפלסטיק.

איפה מתקינים פסי האטה מפלסטיק?

בקרבת חניות ותחנות אוטובוסים ובסמוך לבתי הספר ולמוסדות ומחסנים ומפעלים ומקומות הומי אדם וכן בקרבת רחובות שילדים משחקים בסמיכות להם ומתפרצים מדי פעם לכביש.

בעזרת פקחי תעבורה והנדסה, נקבע היכן יהיו פסי האטה מבטון או מפלסטיק. אין ספק שפעולות אלה גורמות לבטיחות התושבים ולירידה במספר התאונות במקום.

מי יכול להתקין פס האטה בכביש?

בכל עיר ישנה מחלקה האחראית לתיקון ושיפוץ מקומות בעייתיים עם כבישים רעועים ולא תקינים או כבישים שמזמינים את הנהגים לנסיעה פרועה. הם, בסיוע מע"צ ומהנדסי כבישים מחליטים היכן יש להתקין במפר מבטון או מפלסטיק.

ההבדל בין פס האטה מפלסטיק לגומי

פס שנועד להאטה מפלסטיק יתאים בין השאר למקומות שבהם יש עומס רב בכלי רכב. הם אינם מזיקים לפס ההאטה מכיוון שהחומר ממנו הוא עשוי, הינו איכותי ביותר ועמיד בצורה מושלמת לעומסי תנועה גדולים.

פס ההאטה גומי, מתאים יותר למסגור חניות ולסימון גבול חניית הרכב. הוא גורם לנהג לעצור את רכבו בדיוק בקו הרצוי מראש וקו אחיד במקרה של חניה רציפה בחניונים כדי שרכבים לא יבלטו כלפי חוץ ויפריעו לנהיגה בציר הדרך.

חשוב לדעת – ההשקעה בפסי האטה בקרבת גני ילדים ומשחקיות ובתי ספר מצירה חיים ובנוסף נותנת שקט ובטחון להולכי הרגל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *