מחסום גדר פלסטיק

גדרות פלסטיק הן אמצעי אפקטיבי לשימושים שונים ועבור מגוון גורמים. אלה גדרות קלות לנשיאה ולכן דינמיות וניתן לשנע אותן בקלות ממקום למקום. בניגוד לגדרות קבועות כמו בבניינים וחצרות של מפעלים, גדרות פלסטיק יכולות לשרת אתכם מתי שרק תצטרכו. אחד השימושים הנפוצים של גדרות פלסטיק הוא למחסומי תנועה. מחסומי תנועה כאלה מיועדים למשל לשמור על העוברים והשבים ברחוב, או על השכנים שלכם והמבקרים, מפני סיכונים בטיחותיים כמו בורות ומהמורות. מחסומים אחרים מיועדים למגרשי חנייה ונועדו למנוע כניסת גורמים שאינם רצויים. חשוב לציין כי מדובר בגדרות פסטיק קלות לנשיאה ולכן אין בעיה להסיר אותן, ואל תבנו עליהם כמחסום בלתי עביר כמו גדר תייל, אלא כדאי להתייחס אליהן בעיקר כאמצעי לסימון.

גדרות פלסטיק מתאימות למשל לסימון מגרשי חנייה, מתחמים לאירועים ועוד. גדרות כאלה צריכות לבלוט למרחק ולסמן דרך לנהגים ולהולכי הרגל. כאשר בוחרים אותן יש לקחת בחשבון שיקולי שינוע ואחסנה ולברר אם אלה קלים ובטוחים. כל מחסום כזה דורש תחזוקה ולפני רכישתו כדאי לברר אם הוא אכן עמיד בתנאי מזג אוויר משתנים ואינו מתבלה בקלות. כאשר קונים את הגדרות כדאי להעריך מה יהיו השימושים הרלוונטיים ואז להחליט כמה גדרות נרכוש. גדר ניידת אחת היא מתקן קל וצר יחסית. בשעת הרכישה כדאי לברר האם המשקל הוא סופי או ניתן להגדלה באמצעות תוספת מים לחללים ריקים שנמצאים בגוף הגדר. תוספת מים תגדיל את המשקל והיציבות של הגדרות בתנאי מזג אוויר גשום או רוחות חזקות.

חלק מהגדרות מתקפלות ולכן האחסון והנשיאה שלהם יותר קלות. סוג נוסף של גדרות פלסטיק נקרא "מחסום ניו ג'רזי". מדובר במחסום שתכליתו תיחום אזורי עבודה וחנייה. מחסום כזה הינו נמוך אבל ניתן לחיבור למחסומים נוספים וכן לתוספת של עד 200 ליטר מים, כמות אשר מגדילה את משקלו ויציבותו במידה ניכרת. מחסום כזה כולל מחזירי אור והוא בולט גם בשעות החשיכה ומונע כניסה של אורחים לא רצויים לאזור המסומן. מחסום ניו ג'רזי מודולרי מאפשר חיבור מחסומים לגובה ומגדיל את אפשרויות התיחום.      

קראו גם על מראות פנורמיות בקישור: https://srafim.co.il/product-category/mirrors/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *