איך מרחיקים יונים מהמרפסת?

לא מעט אנשים מוצאים את עצמם מתמודדים, לצערם, עם יונים סוררות אשר בוחרות להתיישב דווקא על מעקה המרפסת של ביתם ולהטיל שם את הצואה שלהן. זה יכול להיות מאוד לא נעים, לא רק למראה אלא מבחינת ריח, בוודאי אם מצטברת שם צואה לאורך זמן. 

אנחנו יכולים למצוא יונים אשר בוחרות להתיישב דווקא על המרפסת במבנים שונים ובצורות שונות ומגוונות. לעיתים מספיק שיש להם שטח קטן פנוי והן בוחרות להתיישב במקום בשביל לדגור שם או בשביל לעשות את הצרכים שלהן. על כן, אנחנו צריכים לחפש דרכים שונות כיצד להתמודד עם הבעיה על מנת שזו לא תשפיע על איכות החיים שלנו. צריך לומר, מעבר לעובדה שבעיה זו יכולה להשפיע עלינו מבחינת איכות חיים, אין ספק שהיא יכולה להשפיע עלינו גם מבחינה בריאותית. 

לפני שנסביר כיצד מרחיקים יונים מהמרפסת יש לומר, רצוי להזמין אנשי מקצוע כמו מרחיק יונים שיעזרו לנו בכך, וכן אנחנו יכולים להיעזר בעצות שלהם בשביל להתקין מתקנים מתאימים לצורך כך. 

מה יכול לעזור לנו לצורך הרחקת יונים?

ראשית, אנחנו יכולים להתקין רשתות אשר יכולות למנוע מיונים לשבת במקום. מדובר על רשתות שאפשר להתקין באופן כזה שהיונים פשוט לא ימצאו מקום לשבת על אדן המרפסת. 

שנית, אנחנו יכולים להתקין דוקרנים אשר היונים לא יכולות לשבת עליהם. צריך לומר, היונים מראש יודעות שיש שם אלמנט שיכול להפריע להן לשבת בצורה נוחה ובטוחה ולכן הן ימנעו מלהגיע למקום. 

שלישית, אנחנו יכולים להשתמש בשורה של אמצעים שיסנוורו את היונים ולכן הם לא יגיעו לכלל לאזור. זה כמובן מחייב התקנה בצורה נכונה ומדויקת, וכן חשוב שהיא תבוצע באופן כזה שלא יפגע בעיצוב של המרפסת. 

רביעית, אנחנו יכולים לפנות לאנשי מקצוע שמציעים ירי ביונים ממקומות גבוהים שהוא פתרון בטוח.

 

צרו קשר עכשיו!