בשנים האחרונות, בשל המודעות הגבוהה של האזרחים לזכויות שלהם, וגם בשל מצב כלכלי קשה יותר אשר מוביל אנשים לנסות להגדיל את ההכנסה בכל מחיר, רבים יותר בוחרים להגיש תביעות משפטיות ולנסות לזכות בפיצויים במקרים שונים.

ישנם מקרים רבים אשר תביעה משפטית בהם יכולה להוביל לפיצויים של סכומי כסף גדולים מאוד, לא רק נזקי גוף, ולכן רבים היום בודקים בכל פעם שהם חושבים כי ישנו סיכוי להגשת תביעה וזכיה בפיצוי כספי, האם באמת יוכלו לעשות זאת.

ובכן, האם ניתן להגיש תביעה על כל נזקי גוף כלשהם? התשובה היא כן. אתם יכולים להגיש תביעה על כל מה שתרצו, רק לא בטוח שבאמת תזכו בתביעה הזו, וזה מה שאתם צריכים לבדוק לפני שאתם מחליטים האם להגיש את התביעה או לא.

התייעצו עם עורך דין מקצועי

כאמור, להגיש תביעה על נזקי גוף אתם יכולים בהחלט, אך לא בטוח שתזכו בתביעה, ולכן חשוב להתייעץ עם עורך דין מקצועי בתחום נזקי גוף לפני שאתם מגישים את התביעה. עורך דין שכזה יקבל מכם את כל החומרים, יבחן את המצב ועל פי הידע והניסיון שלו יוכל לייעץ לכם האם יש טעם להגיש תביעה משפטית לקבלת פיצויים, או שמא אין לכם עילה מספיק. בנוסף, גם אם יש עילה לתביעה, יכול להיות שסכום הפיצויים הצפוי אינו גבוה כל כך ויחד עם ההוצאות והתשלומים לעורך הדין, לחוקרים וגורמים נוספים שיהיה צורך לערב במהלך התביעה, זה בכלל לא ישתלם לכם בסופו של דבר.

לא מדובר רק בפיצוי כספי

חשוב מאוד להבין כי כאשר ישנם נזקי גוף הפיצויים עליהם אתם צריכים לתבוע לא צריכים להיות רק פיצויים כספיים. ישנם סוגים של נזקי גוף אשר יכולים להעניק לכם זכויות נוספות כמו זכויות בביטוח לאומי, מס הכנסה ורשויות שונות, נקודות זכות בתשלומים ממשלתיים ועוד, ולכן חשוב לבדוק את כל הנתונים הללו, וגם לאחר שזכיתם בתביעה, אם נקבעה נכות או שהגיעו למסקנה המעניקה לכם זכויות נוספות, הגישו בקשות בכדי לקבל גם אותן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *