מציאת החניה בתל אביב היא בגדר אתגר. בשל בעיה ידוע של מחסור במקומות חניה יש מי שמעדיף שלא להעמיד במבחן את כישורי הנהיגה ומהירות התגובה שלו ולא להיכנס למרכז תל אביב ברכב פרטי. בשעות הלחץ אפשר להשוות את חיפושי החנייה בעיר הגדולה למשחק הפק-מן הנוסטלגי. עליך לסייר  ברחובות העיר בניסיון בחיפוש אחר מקום חניה נכסף, כשעליך להימנע מהסכנות שבדרך.

אזורי חניה בתשלום

מציאת חניה בתל אביב ועוד בחינם, היא עניין של מזל (והרבה) , מהירות תגובה ונכונות לצעוד ברגל ממקום החניה – לעתים למרחק מכובד. אחד הפתרונות הוא – חניונים בתשלום, או חניה בכחול-לבן. המחיר לשעת חניה בחניונים אלו הנו סביר ביותר, ובכל מקרה נמוך יותר מכנס שאפשר לשלם על חנייה לא חוקית. קיים פתגם, האומר כי אם יש לך בעיה שאפשר לפתור וכסף, ויש בידך כסף- מדובר לא בבעיה, אלא בהוצאה. לכאורה אין פשוט מזה – אזור חניה בתשלום בתל אביב יארח את כלי הרכב שלך תמורת תשלום ויכסוך לא מעט זמן, טרחה ותסכול.autos-214033__3401

למעשה, האתגר לא נגמר בנכונות לשלם – עדיין יש למצוא מקום פנוי בחניון . למי שמכיר את כל החניונים בעיר זה עניין של גיחה לשניים –שלושה מקומות חניה בתזמון הנכון. אבל לא לרבים, במיוחד לא לאורחי העיר, יש ידע כזה.  ולמרות שיש חניה זמינה בתל אביב (למשל זו שמוצעת על ידי רשת אחוזת החוף) ואפילו חניה ללא תשלום סביב מקומות הבילוי, נהגים לא מעטים מתקשים למצוא חניה חוקית ונוחה יחסית.

אפליקציייות סלולריות כפתרון.

לא קיים פתרון קסם, אך ישנן אפליקציות סלולריות שיכולות לעזור לנהג להיות בזמן הנכון במקום הנכון. אפליקציות כאלה יודעות לסרוק עבורכם את החניונים הכלולים בהן (רשימה מכובדת ביותר של חניונים), מבחינת מיקום ומקום חנייה זמין. בנוסף היא מאפשרת חנייה בכחול לבן ללא צורך לחפש עמדת תשלום או אפילו לשאת כרטיס אשראי או מזומן. יתרון נוסף הוא שמשתמשי אפליקציות מסוימות זוכים להנחות בחניונים רבים וחוסכים בכך לא רק זמן אלא גם כסף.

אז סעו לשלום ודרך צלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *