כל מי שחי בישראל בעשרים-שלושים שנה אחרונות, קורא עיתונים, שומע חדשות, עוקב אחרי תוכניות טלוויזיה, בין אם מדובר בתוכניות בוקר ובין אם מדובר בתוכניות ריאליטי או תוכניות סלב למיניהן, לא יכול שלא להכיר את השם אורן זריף.

מדובר באחת הדמויות המוכרות ביותר בנוף הישראלי בשנים האחרונות, נדמה שאין מקום, אין ערוץ ואין עיתון שהוא לא מופיע בו. לעיתים מדובר בכתבות שנערכות עליו, ראיונות, וכמעט בכל עיתון ובכל מקום אפשר למצוא פרסומות ענק שהוא נוהג לפרסם.

אז מי זה אורן זריף ולמה הוא נמצא כל כך הרבה בכותרות?

אורן זריף הוא בן 42, מרפא אלטרנטיבי אשר לטענתו ולטענת מטופליו הרבים, יש לו כוחות על טבעיים אשר בעזרתם הוא מעביר אנרגיות אל מטופליו, ובכך הוא מרפא אותם. מדובר בשיטת פסיכוקינזיס שהומצאה בארה"ב, והרעיון של שיטה זו היא, שבאמצעות התת מודע ניתן להעביר אנרגיות ומסרים אשר גורמים לריפוי של אנשים.

בזמן שיש מי שרואה בשיטה זו לא אמינה ולא אפשרית, הרי שלאורן זריף יש מטופלים רבים אשר מגיעים אל הקליניקות שלו בבני ברק, ירושלים, נתניה, אשדוד ובאר שבע, ומקבלים את טיפוליו. מדובר במטופלים רבים אשר חלקם אף רואים בו חסידים שלו.

מלבד טיפוליו השונים, זוכה זריף להצלחה גדולה בזכות היותו דמות טלוויזיונית מוכרת. הוא השתתף במספר תוכניות ריאליטי מצליחות וכן היה אורח קבוע בשורה של תוכניות. כמו כן, הוא עלה לכותרות במקרים מסוימים, בגלל דיונים שנוהלו על עצם שיטות הטיפול שלו וכן על עצם אמינותם.

יש לומר, אף על פי שיש טענות רבות כלפי שיטות הטיפול, הרי שזריף זוכה להצלחה לא מבוטלת בקרב קהלים שונים, הוא הצליח לאסוף סביבו קהל מטופלים גדול אשר נהנה מהטיפולים השונים שלו.

נקודה נוספת שחשוב לציין, במהלך השנים זריף הפך לדמות מוכרת אשר גם הביאה לו קמפיינים שונים של פרסום מוצרים והפכה אותו לדמות מדוברת, בין אם זה בחדשות, תוכניות אקטואליה, תוכניות בוקר וכן גם בתוכניות סאטירה. בסופו של דבר האיש הצליח ליצור לעצמו מקום בתודעה הישראלית.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *