שולחן משרדי

שולחן משרדי – הראי לעבודתך

ישנו סוד אשר בעלי עסקים רבים מודעים אליו והם מיישמים אותו בעבודתם בצורה  שוטפת. הסוד קשור לאופן בו נתפס שולחן משרדי של העובדים על ידי הבוסים שלהם. ככל ששולחן יהיה יותר מסודר כך אנחנו נהיה יותר בטוחים כי אנחנו מקבלים את השירות הטוב ביותר מהעובדים שלנו. על כן מנהלים רבים מסתכלים על השולחן של העובדים שלהם ועל פי הסדר השורר בשולחן הם מחליטים האם העובד מבצע את עבודתו כהלכה והאם ניתן לסמוך עליו. עובדים חייבים להיות מודעים לעובדה זו ולעשות הכול בכדי למצוא חן בעיני הבוסים שלהם.

כיצד נדאג כי הממונים שלי יחשבו דברים טובים עלי אחרי הסתכלות על השולחן המשרדי שלי?

אז כיצד אנחנו יכולים לשפר את המראה של השולחן שלנו? מה עלינו לעשות בכדי שהשולחן יהיה היפה ביותר שיש? כיצד נדאג כי המנהל שלנו יחשוב עלינו דברים טובים? יש שתי שיטות לביצוע דבר זה, ראשית אנחנו יכולים לסדר את השולחן שלנו כל הזמן ולדאוג כי הוא יהיה מסודר לאורך כל שעות היממה. כך אנחנו מסדרים מעט כל הזמן ומדובר במשימה קלה ופשוטה שכל אחד יכול לבצע. אך ישנה שיטה נופת והיא באה לידי ביטוי בסידור השולחן בסוף יום העבודה כל פעם, כך חמש דקות לפני שמסתיים יום העבודה אנחנו נקדיש את הזמן לסידור השולחן ונוודא כי הוא יהיה מסודר. מדובר בשיטה שלא דורשת מאתנו מאמץ רב והיא תבטיח כי השולחן שלנו יהיה מסודר למשעי. כך נבטיח כי השולחן יהיה ברמה הגבוהה ביותר וכך אנחנו נהיה בטוחים כי השולחן שלנו הכי מסודר שיש.

מה אחריות המעביד בנוגע לשולחן המשרדי שלך?

נשאלת השאלה האם גם למעביד ישנה אחריות לגבי השולחן שלך, האם עליו לבצע דברים בשביל לדאוג כי השולחן שלך יהיה ברמה הגבוהה ביותר? התשובה היא שהמעביד שלך צריך לתת לך את השולחן הטוב ביותר ואת השולחן שיהיה לך הכי קל לעבוד איתו. ככל שהמעביד שלך יבחר שולחן יותר איכותי כך אתה תהיה בטוח כי אתה מקבל שולחן ברמה גבוהה יותר וכך אתה תהיה בטוח כי יהיה לך יותר קל לעבוד על שולחן זה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *