צביעת משרדים: כל כמה זמן כדאי לעשות את זה?

המאמר באדיבות גוון בצבע

נהדר להתחדש עם צבעים חדשים, לא רק בבית אלא גם במקומות העבודה. אי אפשר להפריז בחשיבות של צביעת משרדים, בזמן הנכון. צבע המשרד בפינות העבודה, צביעת אזור הקבלה, שדרוג חדרי הישיבות וכל יתר החללים – כל זה משפיע על הרגש, על המסר, על התחושה ועל המיתוג. השאלה היא – כל כמה זמן כדאי לעשות את זה? אלה הדגשים והכללים הנחוצים. 

אל תחכו שהצבע יתקלף 

תמיד מומלץ להזמין שירות של צביעת משרדים ברמה גבוהה, ולהקפיד על שימוש בכמה שכבות צבע. כך, התוצאה תיטיב להחזיק לאורך זמן וכל המשטחים הצבועים ייראו במיטבם ובגוון אחיד. לעולם אל תחכו שהצבע יתקלף או שהוא ייראה מיושן. אגב, לצבעים במשרד השפעה על יעילות העובדים. משרד מתוחזק וצבוע יפה מהווה סביבת עבודה טובה יותר ומזמינה. צביעה פעם בשנה או פעם בשנתיים יכולה להיות גישה נכונה, בהנחה שלא חיכיתם לרגע שבו המקום נראה פחות מתוחזק מהרצוי. 

מיתוג מחדש? זה הזמן לצבוע 

התדירות שבה כדאי ומומלץ להזמין צביעת משרדים תלויה מאוד ברמת הפעילות במשרד. משרד שקט, לא תוסס וסולידי, ניתן לצבוע לעיתים קצת יותר רחוקות. משרד עתיר פעילות ואנרגיות, רצוי לצבוע לעיתים יותר מזומנות. אך מה שבטוח, אם הגעתם למסקנה שצריך מיתוג מחדש, הדבר הולך באופן טבעי יחד עם צביעה מחודשת. 

התזה – יותר מהיר, איכותי ונוח 

מתכננים לצבוע את המשרד ורוצים שזה לא יפריע לשגרת העבודה לזמן ארוך? כדאי להזכיר את השיטה של צביעת משרדים בהתזה. בצורה כזאת ניתן לבצע את העבודה בגישה חדשנית, מהירה, איכותית ונוחה. שיטה זו יכולה לשמש לצביעת המשרד כולו או אזורים מסוימים מתוכו (לרבות משטחי אלומיניום, מתכת, עץ וכן הלאה). 

 

צרו קשר עכשיו!