בית אבות סיעודי

בית אבות סיעודי לקשישים שרוצים יותר

מה צריך להיות בבית אבות טוב? איזה פעילויות חשוב שייהנו מהן הקשישים? וכיצד אפשר לבחור בית אבות סיעודי שמתאים לקשישים שרוצים יותר מהחיים בגיל הזהב? כל התשובות והמידע בהמשך.

בית אבות סיעודי

רבים חושבים כי אנשים שמגיעים לגיל הזהב הם אנשי שרק רוצים לשבת כל היום, לנוח ולקרוא עיתונים. עם זאת לא תמיד כך הדבר וכיום קשישים בכל גיל רוצים קצת יותר מהחיים בעיקר כאשר הם בוחרים או נאלצים לבחור בדיור מוגן.

ואכן כיום ישנם כמה וכמה בתי אבות סיעודיים שבין טיפול למתן סיוע לקשיש מאפשרים גם חיי חברה טובים יותר, שלל פעילויות ויחס חם לקשיש.

אבל כיצד בוחרים בית אבות כזה?

על מנת לאתר ולבחור בית אבות או דיור מוגן איכותי לקשיש יש לשים לב לכמה דגשים בבחירה, ביניהם:

יחס חם – שימו לב כיצד כי העובדים במקום כמו גם המטפלים, הרופאים והאחיות ואפילו הטבחים ועובדי הניקיון מתנהגים יפה ובצורה ראויה לקשישים. שימו את הדגש על יחס חם והגיעו כמה וכמה פעמים לבדוק את ההנהלות במקום.

פעילויות – בחרו בית אבות שיש בו לו"ז קבוע שמעיד על הפעילויות במקום שמיועדות לקשישים. כיום ישנם שלל הרצאות, חוגים, סדנאות, חוגי כושר, וקורסים שמקנים לקשיש איכות חיים טובה יותר.

שירותים רפואיים – אחד השירותים החשובים ביותר בבתי אבות סיעודיים וגם כאלה שאינם סיעודיים הם הטיפולים הרפואיים. חשוב שהמטפלים והצוות הרפואי המקום תמיד יהיה פעיל וידע אודות כל בעיה רפואית ומצב רפואי שהקשישים המקום לוקים בהם.

אישורים ותעודות – בדקו כי בית האבות פועל עם כל האישורים והתעודות בדרושים לניהול לתפעול בית אבות. בקשו מהמנהלים במקום להציג לפניכם את התעודות האישורים ואת הפיקוח המתבצע במקום שבוק את תקינותו ואת איכותי.

אז אם אתם מחפשים בית אבות סיעודי, זה הזמן למצוא מקום קרוב לבני המשפחה האחרים, כזה שיש בו צוות נפלא שלל פעילויות כפיות ומעשירות, תוך שהמקום מקנה לקשישים יחס חם ואוהב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *