ייעוץ למשכנתא חדשה

יועץ משכנתא חוץ בנקאי – לקבל ייעוץ אובייקטיבי

החלטתם לרכוש דירה? בשעה טובה! יחד עם כל ההתרגשות והציפייה, חשוב לקחת בחשבון גם את הפן הכלכלי הכרוך בנושא מהותי שכזה. אנשים רבים מצליחים לרכוש בית פרטי, דירה בבניין דירות או כל נכס מקרקעין אחר באמצעות לקיחת משכנתא מהבנק.

כיוון שמדובר על סכום כספי לא מבוטל, בנק המשכנתאות המלווה צריך לדעת כי הלווים יוכלו לעמוד בהחזרי ההשקעה, עד לתאריך הפירעון המלא של ההלוואה שלקחו. לשם כך כל לווה המעוניין במשכנתא צריך לקחת בחשבון כי מדובר על הליך מורכב שמומלץ לעשות באמצעות יועץ למשכנתא חדשה חוץ בנקאי.

ממה מורכב תהליך המשכנתא?

תהליך לקיחת משכנתא הינו מורכב וכוללו כמה שלבים עד לקבלת הכסף המיועד לרכישה, כאשר השלב הראשוני והמהותי הוא קבלת אישור עקרוני לאישור המשכנתא המבוקשת. כיוון שמדובר על הלוואה כספית בסכום גבוה (לרוב סכום של 6 ספרות), ההחזרים החודשיים יכולים להגיע לתקופת זמן של עשרים עד שלושים שנה.

אישור זה נקבע על פי בדיקה שהבנק מבצע כמו מצבם הפיננסי של הלווים, מהי המטרה של ההלוואה ושוויו של נכס המקרקעין המבוקש. כל אלו יעניקו תמונת מצב וכדאיות בנוגע להשקעה שהבנק לוקח על עצמו, וכך יקבעו תנאי החזר ההלוואה.

מדוע כדאי להתייעץ עם יועץ משכנתא חוץ בנקאי?

כאמור, תשלומי החזר המשכנתא נפרסים על פני כמה עשרות שנים. כיוון שקשה לדעת מה צופה העתיד, ובעיקר כדי להבטיח כי הלווים יעמדו בהחזרים החודשיים גם בעוד עשר שנים – חשוב להיוועץ עם יועץ משכנתא חוץ בנקאי שאינו מונע מאינטרסים של גוף פיננסי, כך שיידע לבנות תמהיל נכון ויעניק ייעוץ אובייקטיבי ומותאם על פי מצבם הפיננסי של הלווים.

> קראו גם על משכנתא ללא הון עצמי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *