דלת פלדלת רב בריח – למה היא הדלת הנפוצה ביותר

מהדלתות היותר טובות ואיכותיות שיש בכלל בעולם, נמצאת בין הראשונות דלת פלדלת רב בריח. רב בריח היא דלת פלדה ברמת גימור שלמה עם שעברה כמה וכמה מבדקים שונים ליעילות וחוזק הדלת בתנאים מסוימים.

דלת פלדלת רב בריח – למה היא הדלת הנפוצה ביותר 

ישנן כמה סיבות לכך שדלת רב בריח נחשבת לאחת מהדלתות היותר חזקות שיש היום בשוק. מעבר לעוצמה ולאיכות החומר שהיא מורכבת ממנו, היא גם זוכת מדליות רבות בתחום הדלתות ויש שמחשיבים אותה לדלת ישראלית פופולארית ביותר.

איך רוב הפורצים נכנסים לבתים? 

התשובה עשויה להפתיע אתכם. הם לא מתגנבים לאורך הארובה או זוחלים פנימה דרך חלון המרתף שלכם; רובם פשוט הולכים על הדלת שלכם ישירות ומרסקים את דרכם פנימה בדרכים לא דרכים

יתכן שקשה להאמין, אבל הנתונים הסטטיסטיים מגבים זאת:

 

  • 34% מהפורצים פורצים דרך דלת הכניסה
  • 22% משיגים את הכניסה לבית באמצעות הדלת האחורית
  • 9% מהפורצים, נכנסים דרך המוסך או חדר השירות

 

מדוע חשוב שיהיה לכם דלת רב בריח 

אבטחת הבית באמצעות מערכת אזעקת אבטחה מבוקרת היא מקום טוב להתחיל בו, אך גישה שכבתית מציעה הגנה עוד יותר מאשר להסתמך אך ורק על אזעקת פורץ כדי להתקשר למשטרה.

המקום הטוב ביותר להתחיל לאבטח את המערכת שלך הוא להתמקד בקו ההגנה הראשון שלך: דלתות חוץ. דלתות רב בריח לרוב, עושות את העבודה לכל החיים בעניין זה.

האם הדלת שלך חזקה מספיק?

דלת פנים היא דלת שתשתמש בה ככל הנראה בחדר השינה או בחדר האמבטיה. דלתות ליבות חלול אלה עשויות בדרך כלל מפורניר דק עם מרכז חלול; הם נועדו לפרטיות ולא לאבטחה.
מוזמנים לפנות אל מסגריית אל בר ולקבל את התוצר הטוב ביותר:
https://www.elbar.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *