עוברים דירה? אנחנו בחברת "הובלה לי" כאן לשירותכם!

לעבור דירה או בית זה לא דבר פשוט. יש הרבה סידורים וארגונים הנלווים לעניין וביניהם הצורך בבחירת חברת הובלות לביצוע המעבר. חשוב ביותר שתבחרו לבצע את ההובלה עם חברת הובלות מקצועית. בשביל זה אנחנו כאן! בחברת "הובלה לי" תקבלו את השירות הטוב ביותר לאורך כל התהליך של המעבר .

חסכו לעצמכם תהיות וכאבי ראש. לצערנו יש כל כך הרבה מקרים בהם לקוחות התאכזבו קשות מחברת ההובלות או המוביל אשר אתו קבעו. הובלות שהסתיימו בנזק לתכולה, מובילים שלא הגיעו בזמן או בכלל, דרישות לתוספות תשלום בדקה התשים בגין המצאות למיניהן ועוד.

תסכימו אתנו שמעבר הדירה או הבית יכולים להיות קלים או קשים יותר בהתאם לחברת ההובלות המבצעת את העבודה. אצלנו תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי  אתם מתנהלים עם חברת הובלות אמינה ומקצועית .

צוות המובילים שלנו ישמח לבצע עבורכם כל הובלה  שתצטרכו. בין אם אתם לקוחות עסקיים או פרטיים, בין אם עבודת ההובלה היא גדולה או קטנה, רגילה או מצריכה תנאים מיוחדים, אנחנו כאן על מנת לספק לכם שירות הובלות מצוין לכל רחבי הארץ.

זקוקים להובלות קטנות? פנו אלינו

אם חשבת שחברת הובלה מקצועית היא לא הכתובת לצורך הובלות קטנות מכיוון שמובילים כאלה מתעסקים בשירותי הובלות גדולות בלבד , הרי שכיום ישנן לא מעט חברות הובלות אשר עוסקות גם בתחום הובלות קטנות. גם אם אתה זקוק להעביר רהיט בודד או תכולה קטנה כלשהיא ממקום למקום באזור רמת השרון, עדיין מומלץ לפנות לשירותי הובלה מקצועיים ואמינים, שיבצעו את העבודה בצורה הטובה ביותר.  שירות ההובלות הקטנות שלנו כולל פירוק והרכבה של הריהוט או החפצים האמורים במידת בצורך.truck-1030846__3401

אין כל צורך להתפשר על איכות העבודה, או על מקצועיות ואמינות המוביל רק משום שמדובר בהובלה קטנה ולכאורה לא רצינית. בחרו בחברת הובלות מקצועית שאכן מבצעת את כל סוגי ההובלות ובפרט בהובלות קטנות וכך תוכלו לדעת שתהליך ההובלה יתבצע בהצלחה ולא כלאחר יד. חשוב לנו להדגיש שאצלנו תמיד תקבלו את המחיר המשתלם וביותר לכל סוג ולכל היקף של הובלה באזור רמת השרון.

הגיע הזמן להכיר – הובלות בעזרת מנוף

כאשר יש לכם הובלה בהיקף גדול או במידה ואתם עוברים אל דירה במגדל או בבניין גבוה וגם אם אתם צריכים להעביר ריהוט גדול או כבד שלא מומלץ לפרקו ולהרכיבו מחדש , הפתרון המושלם לביצוע העבודה הוא שימוש במנוף. בעזרת המנוף המובילים יעבירו את התכולה ליעדם החדש במהירות.

אל תטעו לחשוב שהזמנת שירותי מנוף היא פריבילגיה. פעמים רבות השימוש במנוף דווקא יחסוך לכם כסף ויתברר כהוצאה משתלמת. תחשבו על זה, לא תצטרכו לדאוג לפירוק והרכבה של פריט ריהוט מתוחכם או רגיש, בזכות המנוף תבטיחו שהפריט יועבר בלא שייגרם לו כל נזק, וכמובן שפריטים שכאלה דורשים צוות מיוחד כמו גם זמן העמסה, פריקה והובלה ארוכים הרבה יותר, ואתם תצטרכו לשלם על כך.

הובלה בעזרת מנוף מתאימה במיוחד במקרים בהם ההובלה היא לקומה גבוהה, שמבנה חדר המדרגות אינו מאפשר את ההובלה, שאין בבניין מעלית בבניין או שיש מעלית אך היא קטנה. בזכות המנוף הרהיטים יכנסו לבית בקלות בדרך אלטרנטיבית, למשל דרך המרפסת או דרך חלון גדול.

אנו נעזרים פעמים רבות במנוף לצורך ביצוע הובלות רבות בכל רחבי הארץ, ותמיד נציע את השירות במידה ונראה כי זהו הפתרון הנכון ביותר לצורך ההובלה שלכם.

פינוי דירה

צרו קשר עכשיו!