הובלות סטודנטים הן עסק פשוט, וכך גם חושבים המובילים שהופכים את הצעות המחיר של הסטודנטים להצעות משתלמות מאוד. מדובר בשני אלמנטים חשובים שקובעים את היחס המועדף לסטודנטים בכל הנוגע להובלות.

ראשית, מדובר באוכלוסייה חסרת אמצעים לרוב, שכן היא משקיעה בלימודיה כרגע, וכן היא אוכלוסייה צעירה, שעוד לא הספיקה לנער את האבק הצבאי מעליה, ולצבור מקצועיות בשוק והון בבנק. מדובר באוכלוסייה שאוספת כעת את השעות הבודדות שיש לה, על מנת לחלקן בין הלימודים ובין העבודה, וכמובן שעות הפנאי שדורש סטודנט כדי להתרווח, להנות ולהתפרק, וגם אולי למצוא את מי שהוא ילך אתו את הדרך, אם זוגיות או חברים קרובים לחיים.

הובלות סטודנטים

עוד אלמנט חשוב, הוא שאנו כחברה, המורכבת מהבוגרים כמובן, תומכת באוכלוסיית סטודנטים זו, כפי שכל חברה תומכת בצעיריה שלומדים את המקצוע שלהם לחיים. זהו אקט מסורתי, שאנו יכולים לראות איך הוא מזדחל ונוגע גם בנו, ואנחנו עוזרים למי שאנחנו רואים כשכבה שתביא בעתיד את הכסף אל השבט, ותצטרף לשורותינו כבוגרים. נשמע משוגע? בואו נדבר קצת תכל'ס…

סטודנטים משנים את מקום מגוריהם מדי שנה

בכל מקום בארץ, סטודנטים משנים את מגוריהם מדי שנה, אם הם מתחילים, מסיימים או ממשיכים את שנת הלימודים. הסטודנטים נוהגים לעזוב דירות מסוימות לחופשת הקיץ, כדי לטייל, לנפוש, או לחזור לגור עם ההורים קצת. מעבר לזה, סטודנטים נוהגים להחליף דירות לפי מצב השוק, השכירות שמשתנה, השותפים שמשתנים וכדומה. כך שיוצא, שסטודנטים עוברים המון בתים, וזה מוסיף לנו שני פרטים חשובים לנוסחת החישוב של התשלום: שוב, אנו משתדלים לפרגם לאוכלוסייה זו במגוריה הזמניים בזמן שהיא בונה את עצמה, וכן, אנחנו יודעים כי יש להם מעט ציוד, יחסית, וגם הציוד עצמו, בוודאי לא מאתגר מדי. הרי לא מדובר על ספה מעור איטלקי, כבדה ומסורבלת, שיש לפרק על ידי נגר, או להעביר עם מנוף מחוץ לבית, ברוב הפעמים, נכון?

סטודנטים מרוצים יחזרו שוב

סטודנטים כאמור, הם כח עזר שיווקי גדול. סטודנט מרוצה, מהשירות ומהמחיר של חברת הובלה מסוימת, יספר על כך לכל החברים, והוא מתרועע הרבה בין אנשים, בעיקר סטודנטים כמוהו באותו איזור מגורים, וכן, יש אפשרות שמרוב מעברי דירה, הוא יחזור שוב בעצמו לשכור את שירותי חברת ההובלה הזו.

לכן, סטודנט מרוצה, הוא כח עזר שיווקי, ושווה לחברת הובלה מסוימת, להשקיע בפלח שוק זה כשהיא נותנת שירות מקצועי כמו הובלת דירות, בדרום ובכלל.

סטודנטים מחפשים משאיות להשכרה

סטודנטים, הם גם קהל צעיר ותוסס, עם הרבה חברים שיכולים לתת יד. כך, שאחד מהשירותים שחברת הובלה מספקת, היא משאית הובלה, שניתן לשכור ולהוביל את תכולת הדירה בעצמך. יש לכך ערך רב מבחינת עלות כלכלית שניתן לחסוך, וגם זמן גיבוש עם החברים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *