התלות של כל אחד מאתנו במחשב שלו היא גדולה ביותר אך מי שמשתמש במחשב מק מתייחס אליו ממש כבן בית וכל תקלה או שיבוש מכניסים אותו למתח נוראי.

טכנאי מק 

טכנאי מק מודע היטב לחשיבות של מחשב מק עבור כל לקוח לכן הוא צבר עם השנים ידע ומיומנות רבה כך שהוא יכול לפתור כמעט כל תקלה, כולל כמובן תיקון מחשב מקבוק.

כדי לבצע את התיקון בהקדם אפשרי ובהתאם לאופייה של התקלה, יכול בתנאים מסוימים להגיע טכנאי מק לבית הלקוח ולעשות כל שניתן כדי לתקן את התקלה. אם מדובר בתקלה חמורה, אין ברירה וטכנאי מק יעביר את מחשב המק למעבדה המקצועית של החברה לצורך המשך טיפול.

קוים לדמותו של טכנאי מק 

טכנאי מק הוא אדם עתיר ניסיון אשר עוסק בתחום ספציפי זה כבר, כחמש עשרה שנה. הוא מכיר את מחשבי מק באופן מושלם על כל רכיביהם הפנימיים, מזהה תקלות אשר חוזרות על עצמן, באופן כמעט מידי. בכל מקרה של תקלה הוא יודע לבחון ולבדוק את הנקודות הבעייתיות, להבין מה הסיבה שמופיעה תקלה ולהניח כי קיימת סבירות גבוהה שהיא נובעת מרכיב זה או אחר ולכן הוא בודק אותו. 

צוות טכנאי מק 

במעבדת המחשבים עובדים כמה טכנאים בכירים ולכן אין מצב שאם אחד הטכנאים לא נמצא במעבדה, היא לא פעילה. תמיד יש גיבוי של טכנאי מק אחרים אשר מעניקים שירות אישי לכל לקוח. היכנסו לאתר http://www.agasnagus.co.il/ כדי לקבל מידע נוסף בנושא.

טכנאי מק מבצע כל תיקון באופן מדויק ומוקפד, לא יוצר קיצורי דרך אלא עבודה מקצועית ביותר כדי שהלקוח ייהנה ממחשב תקין לאורך זמן. העבודה נעשית תוך שימוש בציוד חדשני ומתקדם, אשר אינו גורר חשמל סטטי ולכן לא יוצר נזקים למק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *