שמאי מקרקעין בתל אביב

מחפשים שמאי מקרקעין מקצועי? בואו להכיר את המומחה

תל אביב היא מרכז העסקים התרבות והפנאי של ישראל ונחשבת לעיר היקרה ביותר מבחינת מחיר דירה לפי מ"ר. העיר נמצאת בפיתוח מתמיד. מגדלים ופרויקטים חדשים צצים בה בכל פינה ולכן שוק הנדל"ן שזה מלא הזדמנויות לקנייה ומכירת דירות, שכירת משרדים והקמת מבנים. שמאי מקרקעין בתל אביב הוא שמאי בעל ידע בהנדסה ומשפטים שתפקידו להעריך ערך של נכסים עבור לקוחותיו. בשוק דינמי כמו תל אביב המחירים משתנים ולרוב עולים בקביעות ולכן כדאי מאוד להיעזר בשירותיו לפני כל עסקה שאתם עומדים לבצע או אפילו חושבים עליה כפוטנציאל לטווח ארוך.שמאי מקרקעין בתל אביב

שמאי מקרקעין בתל אביב יביא בחשבון את כל הגורמים המשפיעים על מחירי הדירות והנכסים לפני שייתן לכם הערכה מעודכנת. אם למשל אתם חושבים על מכירת דירה לאחר שהילדים כבר עזבו את הקן – תרצו כמובן לקבל עבורה את הסכום המקסימלי האפשרי. הערכת השווי בתל אביב תלויה בגורמים רבים אשר שמאי מקרקעין מכיר היטב. בין הגורמים אפשר למנות מיקום (שכונה ורחוב) קומה, זכויות מקרקעין נוספות (חנייה שמורה, תוספת מרפסות אפשרית וכו'). בצפון ומרכז העיר המחירים גבוהים יותר לעומת הדרום והאזור שממזרח לנחל איילון, ויש גורמים נוספים שצריך לקחת בחשבון כמו מצב הדירה, נזקים בקירות אם יש, כיווני אוויר, קרבה לתוואי הרכבת הקלה, חנויות בקומת הקרקע וכו'.

קלאפן ושות' יעמדו לרשותכם ויענו על כל שאלה שתתעורר בנוגע למכירת, קניית, שכירת או השכרת נכס. שמאי המקרקעין שלנו בקיאים בשוק הנדל"ן התל אביבי ובעלי ניסיון של שנים רבות. שמאי מקרקעין בתל אביב מכיר את כל המגבלות וסוגיות השימור שהעירייה קבעה ויודע להביא אותן בחשבון לצורך חישוב ערכו של הנכס. כמו כן הוא מכיר בכך שבתל אביב יש אנשים שמנסים להסב חדרי כביסה ומשרדים לדירות ולמכור אותן במחיר מלא ובאזורים יוקרתיים ולכן יידע להזהיר אתכם מראש להימנע מחתימת עסקאות עם גורמים יפוקפקים שכל רצונם לעשות רווח קל על חשבונכם. עסקה כזו עלולה לסבך אתכם עם הרשויות ולהוביל לקנסות והפסדים כבדים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *