מכל בעלי המקצוע שיש, הזמנת מנעולן נחשבת לרגישה ביותר. זה נכון שישנם בעלי מקצוע רמאים בכל התחומים. לא אחת התברר שהיו כאלה שגנבו דברים מהבית או דרשו מחיר מוגזם מזוג קשישים שהזמין עבודה של 300 ₪ ונאלץ לשם 3000. כאשר אתם מזמינים מנעולן אתם בעצם נותנים לו את המפתח לבית שלכם, תרתי משמע, וכבר היו נוכלים שמכרו מפתחות לפורצים ועשו דברים נוראיים אחרים. אז איך אם תדעו שזה לא יקרה לכם? הזמינו מנעולנים בחוכמה. הינה כמה טיפים שיעשו לכם שקט נפשי.

מנעולנים שהופיעו ביצאת צדיק

לא כל מנעולן שמקדם את עצמו בגוגל תחת הביטוי "יצאת צדיק" הוא בהכרח אחד שהופיע בתכנית של חיים הכט. כבר מזמן הביטוי הזה הפך לכלי שיווקי נטו בכל תחומי בעלי המקצוע על מנת למשוך לקוחות. אז איך יודעים שלמשל מנעולן בתל אביב שאתם מעוניינים בשירותיו הוא באמת אחד שהופיע בתכנית של יצאת צדיק? פשוט מחפשים אחר סרטון מהתכנית באתר שלו. בעל מקצוע כזה בוודאי שיציג את הסרטון. לעומת זאת, לבעל מקצוע שלא הופיע בתכנית –  כמובן שלא יהיה לו סרטון.

חברות שמספקות שירות לקוחות

בישראל פועלות חברות שמעסיקות בעלי מקצוע שונים, או אתרים שמפרסמים אותם ומספקים מוקד גישור ללקוחות שמזמינים אותם. לא, לא תהיה לכם כל עלות נוספת בהזמנת בעלי המקצוע. בדקו לפחות 3 חברות כאלה ותבחרו אחת שהאג'נדה שלה מצא חן בעינכם. אתרים כאלה לא יעסיקו נוכלים או בעלי מקצוע מפוקפקים כדי ששם העסק שלהם לא יפגע. אם קורה מצב שבו אתם לא מרוצים מהשירות, אתם יכולים להתלונן עליו במוקד הגישור שהזמנתם דרכו את המנעולן. במקרה ואתם צודקים בעל המקצוע יחויב לפצות אתכם.

בקשו לראותמנעולן את כל הניירת הדרושה

כאמור, הזמנת מנעולן מספקת לו גישה לבית שלכם. כדי לתת לכם שירות, המנעולן ידרוש מכם תעודת זהות. אם אתם זקוקים לשירות פריצת רכבים, הוא ידרוש לראות את רישיון הרכב ולוודא שהוא תואם לתעודת הזהות שלכם. כך המנעולן מונע מעצמו את האפשרות לעזור לגנב. בדיוק את אותו הדבר אתם צריכים לעשות: לדרוש מהמנעולן לראות תעודה מהמשטרה וכל תעודה רלוונטית אחרת שמעידה על-כך שהוא מקצועי. מנעולן מורשה לא יכול לעסוק במקצוע ללא אישור משטרה. אל תתנו לחובבים ומנעולנים לא מורשים להתקרב לנכס שלכם מכיוון שכך אתם תסכנו את עצמכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *