קורס מנעולן

קורס מנעולן

מתלבטים מה ללמוד? תמיד רצית לדעת איך לפתוח מנעולים? חשבתם על מקצוע שבו גם תעזרו לאחרים? קרוס מנעולן הוא הקורס בשבילכם. כבר שנים רבות שמקצוע מנעולן זה מקצוע מבוקש וקרוב לתשעים אחוז מהמסיימים את הקורס מתחילים לעבוד בו. קורס מנעולן מתקיים בכול הערים הגדולות בארץ ובעקבות הביקוש ההולך וגדל אפשר כיום גם למצוא את הקורס בערים הקטנות, קרוב לביתכם. קורס מנעולן הוא קורס אטרקטיבי, גם מהבחינה שבוגריו מתחילים ישר לעבוד וגם בגלל אורך הקורס. קורס מנעולן אפשר לסיים בכמה חודשים בודדים לפני הנוחיות שלכם ויש אפילו כאלה שלוקחים את העבודה כעבודה נוספת.

הדרישות ממנעולן:

  • תעודה ומקצועיות: להיות מנעולן זה לא עניין של מה בכך. יש סוגים שונים של מנעולים, העבודה היא עם אנשים לחוצים, מוטרדים ועצבניים ולפיכך חשוב להגיע למקום הקריאה שאליו נשלכתם ולבצע את העבודה בצורה מהירה תוך מתן שירות אדיב ויחסי אנוש. בקורס מנעולן מקבלים בסוף הקורס, אם עברתם את כול השלבים תעודת סיום אשר מעידה על כך שאתם יכולים לעסוק בתחום. בנוסף עליכם להוציא תעודת יושר, שכן העבודה הרגישה במקומות הפרטיים של האנשים, צריכה להיות על ידי עובדים אמינים ובעלי יושרה.
  • שירות: כאמור, מנעולן עובד עם אנשים ולכן השירות הוא הדבר השני החשוב ביותר, אם לא הראשון. מי שלא יודע לעבוד עם לקוחות יהיה קצת בבעיה מכיוון שמנעולן בא לעזרה בכול שעה ביום ובלילה. הסיטואציות בפגישה עם הלקוחות יכולה להיות לפעמים לחוצה ובמקומות פרטיים כאלה ואחרים. על מנעולן להגיע למקום, לבדוק את הבעיה , להוריד לחץ ולעבוד מהר ובמקצועיות.
  • דרישות לקורס מנעולן: על מנת להתקבל ללימודים יש להיות בעלי ידע טכני בסיסי, להציג תעודת יושר, להיות מעל גיל 21 ובעלי 12 שנות לימוד. כמובן שכול מערכת יכולה להחליט על דרישות שונות וחלק גם יבקשו לערוך אולי ראיון לפני תחילת הלימודים.

סוגי מנעולים:

בקורס מנעולן תלמדו על כול סוגי המנעולים הקיימים בשוק ותלמדו איך לפרוץ אותם ובאיזה כלים. כיום יש כמה סוגי מנעולים עיקריים:

  1. מנעול קודן: מדובר על מנעול שצריך קוד בשביל לפתוח אותם. מנעולים אלה קיימים לרכב, לכספות, קשירה, בית ועוד..
  2. מנעול ביומטרי: זהו מנעול מתקדם וכשמו כן הוא. מנעול זה יכול להיפתח רק באמצעות זיהוי של טביעת האצבע שלכם, רשתית העין, או זיהוי קולי.
  3. מנעולי צילינדר: אלו המנעולים הנפוצים ביותר. יש צילינדרים ברמות מיגון שונות ,מנעולן ידע לפתור כל בעיה שתהיה במהירות ובמקצועיות המרבית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *