לד אביבים

להקים את העסק בכמה טיפים פשוטים וקלים

יום אחד אתם מגלים שנמאס לכם להיות שכירים וניגשים לבנק, למנהל הבנק על מנת שזה יציע לכם סכום הלוואה שעמו תקימו את העסק החדש. הסכום נשמע לכם אימתני אין לכם מושג איך תצליחו להחזיר ובפרט שזה קשור לאובליגו שלכם ועלול להגביל אתכם בבנק. נשמע לכם מוכר? האם גם אתם כמעט והגעתם עד למעמד הזה והמחשש שלא תצליחו לעמוד בתנאי הלוואה וברדיפות מנהל הבנק קיימתם נסיגה לאחור? כדי להבין את המשמעויות וכדי לא לוותר על החלום שלכם, אולי כדאי לכם לקבל כמה טיפים פשוטים וקלים שיעזרו לכם לבנות את העסק שלכם הכי נכון שאפשר.

הבנתם נכון, לא חייב לגשת לבנקים כדי לקבל הלוואה, בטח שלא להיפגע או לפגוע במסגרת האשראי שלכם- לא כשיש גופים חוץ בנקאיים עם פתרון קל וטוב.

איך יודעים כי מדובר בגוף מסייע?

גוף מסייע, הכוונה לגוף אשר יעניק לכם הלוואה לפתיחת עסק עם שקט נפשי מבחינתכם. מה זה אומר? מתן הלוואות לעסקים ולעצמאיים כאחד, חברה עם מוניטין, אחת כזו שיודעת וברשותה גב פיננסי גם עבורכם. למה חשוב שתבחרו חברה עם גב פיננסי? כי לרוב זה מאפשר להעניק לכם הלוואה מהירה עם כל התנאים לעסק קטן מתחיל או אפילו עסק גדול שרוצה להרחיב את פועלו.

למה חברת מימון ולא בנק?

בעיקר בגלל מסלולי ההלוואה הגמישים של לד אביבים. ההלוואה מותאמת ולא תפגע או פוגעת במסגרת האשראי שלכם, להלן הבידול של חברות חוץ בנקאיות ביחס לבנק שידרוש מכם לא פעם בטחונות ואפילו ערבים ללקיחת ההלוואה ויהפוך את החיים לא תמיד לפשוטים. המטרה של עסק חדש היא גם להרחיב את פועלו, להשיג יותר ציוד וכמובן לגייס כסף מהיר כמה שאפשר.

בסיכום דבר, לקיחת הלוואה לפתיחת עסק ישירות מגוף חוץ בנקאי דווקא בגלל היכולת שלא להסתבך עם החזרים גדולים, ריביות לא מוצדקות ולעיתים פגיעה באשראי הבנקאי שלכם. הנה כמה סיבות שיעזרו לכם לחסוך לא מעט בירוקרטיה ועוד הוצאות הכרוכות בלקיחת הלוואה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *