כל אדם בישראל משלם דמי ביטוח לאומי. מדובר בתשלום חובה אשר מוטל על המעסיקים ואמור בשעתו לדאוג לעובד במקרים של תאונת עבודה ומקרים נוספים. פעמים רבות אנו שומעים על מקרים בהם אנשים אשר זכאים לתשלום ביטוח לאומי לא מקבלים את כספם בתואנות שונות. ביטוח סיעודי הוא ביטוח שנעשה באופן פרטי על ידי חברת ביטוח. מדובר על מקרים בהם אדם נקלע למצב שהוא לא מסוגל לעבוד, או מתקשה להתנהל בעצמו וזקוק לסיוע צמוד.

 חברת ביטוח – לא בטוח

את המסמכים שאתם נדרשים למלא על מנת לעשות ביטוח סיעודי אף אחד לא קורא עד הסוף. הם מנוסחים בצורה מבלבלת ללא אחידה וקשה להבין על מה באמת חותמים. היוועצות עורך דין ביטוח לאומי היא  הדרך ההגיונית והיעילה ביותר על מנת להבין על מה לעזאזל חתמתם. במקרים רבים ברגע שאדם באמת זקוק לדמי הביטוח או אז חברת הביטוח מנסה להתנער ממנו ומנסה להקטין עד כמה שאפשר את כמות הכסף שהוא יקבל.

עורך דין מומחה אשר מבין בתחום הביטוח הלאומי וביטוח בפרט יסייע לכם להתגבר על המכשולים השונים שמציבים בפניכם חברות הביטוח ויביאו לכך שתקבלו את הקצבה או המענק אשר לו אתם זכאים. התנהלות מול חברות ביטוח או ביטוח לאומי עלולות להמשך זמן רב ולהימרח על גבי שנים. לכן לא מומלץ לנסות להילחם בהם בכוחות עצמיכם, מהלך שנדון לכישלון. אנשים רבים מתייאשים ולא מקבלים את אשר הם זכאים לו.law-753482__3401

לעשות סדר בביטוחים

אם אתם מחפשים עורכת דין מומחית שתסייע לכם לצלוח את כל מהמורות הדרך אל הקצבה, תוכלו לפנות אל עו"ד גלית קרנר. משרדה של גלית עוסק בדיוק בתחום הרלוונטי וישמח לעשות לכם סדר בכל הנושא הביטוחי.  כך תוכלו להתחיל לקבל תוך זמן לא רב את הקצבאות אשר אתם זכאים להם. לעיתים אנשים לא יודעים בדיוק מה הזכויות שלהם ולא מקבלים את מה שמגיע להם למרות שהם משלמים על ביטוח מלא. מומלץ לפנות ולקבל מידע נוסף וחשוב בנושא. עורך דין מיומן יהיה לצדכם לאורך כל הדרך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *