עורך דין ביטוח

תחום הביטוח טומן בחובו נושאים רבים ושונים. עורך דין ביטוח צריך להיות עורך דין המתמחה בכל התחומים הללו ויכול לספק שירות מקצועי ללקוחותיו ולסייע להם במימוש זכויותיהם אל מול חברות הביטוח והביטוחים השונים. לדוגמה: אדם הנפצע בעקבות רשלנות בטיחות במקום עבודתו או אפילו תביעת ביטוח הרכב במקרה של תאונה שלא נדע.

כיצד חברות הביטוח משחקות אתנו?

לא פעם שמענו על סיטואציה שבה אנשים משלמים הון לביטוח מדי חודש ושנה וכאשר חס וחלילה יש הצורך לממש את זכויות הביטוח, הרי שחברות הביטוח דוחות את הטענות ומפילות את הבקשות על ידי טענות נגד של הסתרת נתונים או המצאה של סעיפים שנכתבו באותיות מאוד קטנות במסמכי החוזה הארוכים. מרבית הטענות אינן מוצדקות ונועדו אך ורק להתחמק מתשלום למבוטח. לאחר מאבק עיקש במשך תקופה מסוימת, מוותר הלקוח בדרך כלל בשל התשה של חברות הביטוח וסוללת עורכי הדין שלהם ולכן גם אינו מקבל את הפיצויים להם הוא זכאי.lady-justice-2388500__3401

מדוע חשוב להיעזר בעורך דין המתמחה בתביעות ביטוח?

על מנת להשיג את הפיצויים הנדרשים מול חברת הביטוח יש צורך להיעזר בעורך דין המכיר את הנושא על בוריו, את דרכי ההתנהלות אצל חברות הביטוח וכך יוכל לייצג אתכם בצורה הטובה ביותר. עורך דין בעל ניסיון יוכל לזהות בקלות את שיטות ההתחמקות של חברות הביטוח ולחסום עבורם את אופציות הבריחה מתשלום. בצורה הזו תוכלו לממש את הזכויות שלכם ולקבל את הפיצויים המגיעים לכם.

מלבד תביעות נזיקין ישנם אינספור נושאים בהם אנו עושים ביטוחים בחיינו, החל מביטוח דירה, דרך ביטוח חיים, לביטוח רכב ועוד. לפרטים נוספים אודות תביעות ביטוח אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *