כאשר אנו מתכננים את המטבח שלנו, שמטרתו להבנות בבית שלנו וללוות אותנו לאורך כל חיינו –  חשוב שנדע אילו אופציות ישנן בעיצוב מטבחים כיום. בשנים האחרונות ישנן שלל אופציות בעיצוב, והאלטרנטיבות רק גוברות, כאשר ניתן לבחור בין מטבחים איטלקיים המשלבים בין נירוסטה לעץ, מטבחי הפרובנס בעלי גווני הפסטל מרובי המגירות והברזים המלכותיים, מטבחים כפריים המאופיינים בעץ מלא גושני, בעלי בוצ'רים עבים מלאי האווירה המזמינה, מטבחי הפולימר בעלי יריעה המתאימה עצמה לכל מראה המתאימים לכל כיס ומחזיקים מעמד לאורך שנים, מטבחי העץ המלא העשוי עץ דובדבן, אורן, טיק ומגוון עצים בהתאמה אישי ועוד מגוון מטבחי יוקרה המותאמים אישית לצרכים שלכם.

אז כיצד בוחרים את המטבח המושלם?

על מנת להתאים את המטבח המושלם עבורכם, חשוב להבין כיצד תוכלו לתכנן את המטבח כך שהוא יתאים לצרכים שלכם. ראשית חשוב לדעת כי מטבח כזה ניתן להזמין מחברה שיכולה לבצע התאמה ותכנון מטבח בהתאמה אישית. מטבח בהתאמה אישית נעשה על ידי מעצב או נגר שמתאים את המטבח לחלל הבית שלכם, וכמובן להתנהלות היום יומית שלכם. לדוגמא: התאמת מטבח לבית שיש בו ילדים, תהיה שונה מהתאמת מטבח לבית של רווק. מטבח בו יש משפחה ברוכת ילדים יהיה מטבח בעל כיריים רחבות בעלות מספר רב של להבות, בתוספת של משטחים עבודה רבים, תנורים גדולים, מוקמות אחסון למגוון רב של כלים ועוד. לעומת זאת, מטבח של רווק שכמעט ואיננו מבשל או אוכל בבית, יראה אחרת (במידה והרווק יחפוץ בכך) הכיריים יהיו חשמליות ופחות גדולות. משטחי העבודה יהיו מצומצמים, ומקומות האחסון ישמשו יותר לעיצוב.

איך מתאימים את עיצוב המטבח לבית?

על מנת להתאים את העיצוב הנכון, יש להבין איזה עיצוב יתאים בצורה בנכונה ביותר לחלל שלכם. אם ביתכם מעוצב בצורה כפרית או ארצית או שאתם מתגוררים במושב, אז וודאי שמטבח כפרי יכול להתכתב נפלא עם הבית שלכם. לדירות גדולות ומרווחות במרחב העירוני יתאים המטבח המודרני. לדירות יוקרה יתאים המטבח האיטלקי, ואם ברצונכם לחסוך בכסף או שעומד בפניכם תקציב מוגבל – תוכלו לבחור במטבח פולימר.

אל תתפשרו על איכות

לא משנה באיזה מטבח תבחרו, חשוב לא להתפשר על איכות! כאשר אתם בוחרים מטבח , לא משנה באיזה עיצוב, חשוב לבחור בחברה לעיצוב מטבחים שמספקת מטבח איכותי. בחרו במעצב מטבחים טוב, בנגרייה טובה או בחברה איכותית לעיצוב ובניית מטבחים.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *