שומרים כשרות? כל הסיבות לשדרג לכיור כפול למטבח

תכננתם את הרגע הזה זמן רב, חסכתם סכום נכבד וכעת אתם הולכים לשפץ את המטבח. כדאי לשים לב לנושא הכיורים במטבח. מעבר לשמירה על הכשרות ישנם יתרונות רבות לכיור כפול למטבח.

בבתים בהם בני הבית שומרים על כשרות כיור כפול למטבח הוא הכרחי. בכל תהליך הכנת ובישול הארוחות ישנה משמעות הלכתית רבה לכיור החלבי והבשרי. אפשר לחסוך את מחיר ההתקנה של שני כיורים על ידי כיור כפול למטבח הכולל דופן חוצצת בין הצד החלבי לבשרי.

ייתכן שרעיון זה של התקנת כיור כפול נולד בעקבות הצורך של שומרי הכשרות. אך לכיור זה שימושים ויתרונות רבים גם לאלו שלא מקפידים על כך. 

מבשלים הרבה

אתם אוהבים לבשל? הררי הכלים בכיור הולכים ומתרבים? כיור כפול מעניק לכם את המרחב הדרוש לכך. כאשר מצד אחד תוכלו להמשיך בבישולים שלכם ועם זאת הכלים ימצאו את מקומם בשני הכיורים. או שתוכלו לפנות את הכלים לכיור אחד ובשני תשתמשו לשטיפת פירות וירקות וכדו'. כמו כן תוכלו בעת הבישולים להעמיד את אחד מבני הבית שישטוף את הכלים בכיור השני ללא שיפריע לכם. 

בישולים או בשלנים רבים

בבתים רבים יש יותר מבשלן /בשלנית אחת. אם יהיו לכם שני כיורים או כיור כפול, בעוד שהראשון ישטוף את רכיבי המנה שלו יוכל הבשלן השני לעשות את עבודתו באזור הכיריים. כמו כן כאשר יש לכם עבודה רבה ובישולים רבים, כיור כפול יעניק לכם את הגמישות שאתם זקוקים לה בעבודתכם במטבח.

בנוסף ניקוי המטבח יוקל עליכם. כאשר תוכלו למשל להניח את כל הכלים המלוכלכים להשריה בכיור אחד ולהמשיך תוך כדי כך את עבודתכם בכיור השני. להמשך קריאה בנושא כיורים למטבח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *