בשנים האחרונות ישנם יותר ויותר קורסים חדשים שיכולים להקנות לכם מקצוע חדש אטרקטיבי ורלוונטי שיקדם אתכם בחיים. אז אילו מקצועות הם אותם מקצועות שנחשבים הדבר הבא בתחום העסקים? הכנו לכם רשימה של כמה קורסים חדישם שיקדמו אתכם למקומות אטרקטיביים יותר.

קורס HTML – קורס זה הוא קורס מעולה לגרפיקאים וגם למעצבים והוא נועד למי שרוצה לדעת כיצד בונים אתרי אינטרנט ומשתלבים עם תעשיית הדיגיטל. הקורס מקנה שליטה בסביבת המחשב ותפעולו, הוא עוזר להכיר את מגוון התוכנות הגרפיות, הקורס מקנה ידיעות השפה האנגלית,  הוא נותן את מונחי היסוד של עיצוב אתרי אינטרנט, מלמד על ממשקי תוכנות, הכרת תגיות, עיצוב אתרים, עיצוב ובניית תפריטים, שילוב טקסטים ותמונות, הוספת קישורים, הכרת JAVA, עיצוב ובניית טפסים ליצירת קשר באנר, שילוב וידאו ואודיו, נגישות באתרי אינטרנט, יצירת אנימציה באתר, ועוד. באמצעות קורסHTML  ניתן לעבוד גם באופן עצמאי וגם להשתלב בארגונים גדולים.

קורס ניו מדיה – קורס זה משלב אתכם עם עולם המדיה החדר הכולל את הרשתות החברתיות השונות ובהן אינסטגרם, פייסבוק, יוטיוב, ועוד. בקורסז ה לומדים כיצד פותחים ומנהלים חשבונות עסקיים, כיצד מקדמים חשבונות, איך מטרגטים קהלי יעד, ולומדים כיצד מקדמים עסקים ברשתות החברתיות. הקורס מתאים למי שרוצה לקדם חשבונות עסקיים על בסיס רייטיינר חודשי והוא מתאים למי שרוצה לעבוד בכך באופן עצמאי או רוצה להפוך למהל סושיאל וניו מדיה.

קורס עיצוב ובניית אתרים – בעולם שבו לכל בעל עסק וארגון ישנו אתר אינטרנט, חשוב מאד לדעת לבנות אתרי אינטרנט. קורס זה מתאים בעיקר למעצבים וגרפיקאים שרוצים ללמוד עוד נדבך בעבודתם. בקורס לומדים לבנות אתר, מכירים את תבניות בניית האתר, לומדים מהם תוצרים דיגיטליים, כיצד משלבים תמונות וטקסט, לומדים לשלב אנימציה באתר, יוצאים אתר נגיש, לומדים ליצור תוכנות, לייצר אתרים רספנסיביים, ועוד. קורס זה מתאים למי שרוצה להגדיל את מעגל הלקוחות שלו וגם להשתלב בארגונים גדולים.

קורס פרסום ושיווק – קורס זה מתאים למי שרוצה ללמוד את מקצועות השיווק והמידה. בעולם של שיווק ופרסום בשלל מדיות חשוב להכיר את תחום הפרסום והשיווק בכלל המדיות. קורסים כאלה מרחיבים את האופקים ועוזרים להתמקד במקצוע המתאים לכם מכל בין אם הוא תקציבאי, קופירייטר, מפיק, מנהל קריאייטיב ועוד. בכך תוכלו לדעת תחום להשתלב, בין אם כעצמאיים ובים אם במשרד פרסום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *