כיום מקובל מאוד להפיק סרטון הדרכה על כל מוצר ועל כל שירות שמוצע לציבור.

במקום לסבך את קהל הלקוחות עם דף הוראות משמים, ארוך ועתיר פרטים מייגעים, פשוט מסריטים את המוצר ואת אופן השימוש בו. כך הלקוח מקבל תמונה ברורה לגמרי על מהות המוצר ועל הצורה בה הוא אמור לעשות בו שימוש.

סרטון ההדרכה למעשה חוסך הרבה טעויות והרבה שגיאות ושימוש שאינו נכון כאשר כך הלקוח מקבל תוך זמן קצר את כל המידע ואת כל מה שהוא צריך לדעת על המוצר שאותו הוא רכש.

 

כך מפיקים את הסרטון

אז נכון שאפשר פשוט לקחת מצלמה ולהסריט את המוצר כמו גם את אופן ההפעלה שלו. אך האמת היא שזה לא תמיד יהיה מספיק מקצועי.

סרטון שמופק בצורה כזו יהיה אולי סרטון ברור ומסביר כמו שצריך. אך מצד שני ישנה בעיה משמעותית עם סרטון שהוא לא מספיק איכותי. הבעיה היא בעצם יותר תדמיתית ולא הסברתית. כי סרטון שהוא לא מקצועי לא יהיה סרטון שיכבד את בית העסק או את המותג אשר אותו הוא מבקש להציג. מה שאומר, מוצר שלא יקבל את הכבוד הראוי לו.

 

אנשי מקצוע דואגים למוצר שלכם

חברה המעוניינת להעניק למוצר את הכבוד הראוי והיא לא רוצה להזניח את המותג, תשקיע בסרטון ותעשה את זה כמו שצריך. כלומר, תפנה אל אנשי מקצוע אשר כל המומחיות שלהם היא בתחום הספציפי הזה של עריכת וידאו וצילום מוצרים בצורה הכי מקצועית והכי טובה.

אין ספק כי אם תפנו אל אנשי מקצוע שיש להם את הניסיון בתחום והם כבר הכינו סרטוני הדרכה עבור מוצרים שונים או שירותים שונים, תקבלו סרטון איכותי שיכבד את המותג שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *