לגלות שיש לכם תיקנים גרמניים בבית זה אחד מהדברים הכי פחות נעימים שעלולים לקרות, אך זה קורה לכולנו. מדינת ישראל היא חם ובאזורים רבים יבשה ואלה הם שני התנאים הטובים ביותר עבור התיקנים הגרמניים. לכן, אם גם אתם ראיתם ג'וק אחד או יותר רצים לכם בבית בזמן האחרון, בין אם זה היה במטבח ובין אם זה היה בכל מקום אחר, אתם בוודאי תוהים מה ניתן לעשות בנידון. ראשית, עדיף להימנע מריסוס מקומי בעזרת תכשירים שונים כי לרוב זה לא באמת פותר את הבעיה ושנית, כדאי שתיפנו אל המומחים. מי שעוסק הדברה ומכיר את התחום הזה לעומק יוכל לרסס לכם את הבית הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים ובצורה יעילה, אז למה לא?

הדברה בסביבת חיות מחמד

ההגנה על הבית ועל יושביו

בין אם יש לכם בבית כלב, חתול או כל חיית מחמד אחר, אתם בוודאי תוהים איך תוכלו לרסס מבלי לפגוע בחיה. כדאי לדעת שהיום זה הרבה יותר אפשרי וקל מאשר בעבר, שכן היום ניתן לבצע ריסוס מסוגים שונים. ראשית, זה יכול להיות ריסוס בעזרת חומרים שאינם רעילים לחיות ושנית, זו גם יכולה להיות הדברה ירוקה. בכל מקרה כדאי יהיה להכין את הבית מבחינת ההגנה על כלי האוכל ושאר הציוד ובנוסף לכך כמובן שחיות המחמד צריכות לצאת החוצה. עדיף להוציא אותן מהבית ומהגינה ולהעבירן למקום אחר ליום או יומיים. בצורה כזאת תוכלו להיות בטוחים שכאשר חיית המחמד תחזור לדירה חומרי ההדברה כבר יתייבשו ולא יפגעו בכלב או בחתול.

המדבירים הכי טובים בארץ

להדביר את הבית זו תמיד פעולה מטרידה כי היא דורשת מאיתנו תשומת לב, הכנות ולא מעט זמן. לכן בהחלט אפשר להבין מדוע אתם דוחים את העניין כמה שרק אפשר ומדוע אתם רוצים לסיים עם הכול אחת ולתמיד. כדאי לדעת שבדרך כלל הדברה כנגד תיקנים גרמניים נהוג לעשות פעם בשנה כך שזה לא סיפור גדול. בנוסף לכך, אם אתם כבר משקיעים ומדבירים בצורה מקצועית עדיף יהיה להזמין את המומחים בתחום. כדאי לבחור מדבירים מקצועיים, אמינים וכאלה שיוכלו לתת לכם שירות כמה שיותר טוב, כי למה שתתפשרו על רמת המקצועיות של המדביר?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *