הגוף של האישה הוא מלאכת מחשבת של היוצר שלה. גוף האישה יכול להיות גבוה, נמוך, צר או רחב ועם חזה גדול או קטן. המשותף לכולן הוא שהחזה המפואר הזה שעומד זקוף בגילאים צעירים ילך וירד בעקבות כוח המשיכה מטה. רבות מתחילות לחשוב על הדרך שתקבע את אלה מעלה בחזרה, בלי ללבוש חזייה, אלא עם טיפול של הרמה.

 

תהליך טבעי של הזדקנות הגוף

עד כמה שרק מבקשים ולא מאמינים שזה יקרה, העור של הגוף מאבד עם הזמן מן הגמישות שלו, כאשר המהירות שבה החזה מתחיל את הנפילה שלו כלפי מטה משתנה מאישה אחת לאחרת בהתאם לגודל החזה ולגמישות של העור עצמו, דבר שהוא מאוד שונה מאישה לאישה ומחזה אחד לאחר. עד כמה שזה נחמד לחבק את הגיל בשתי ידיים, נשים רבות לא ממש מחבבות את המראה של חזה נפול ומעוניינות כי הוא יישאר גבוה וזקור. למרבה המזל הרפואה האסתטית מביאה גם מהלך של הרמת החזה, וכל אחת חופשיי לבחור האם ומתי היא תחזיר עטרה לגובהה.

 

ניתוח כירורגי להרמת חזה

מה בדיוק מבצעים בתהליך של הרמת חזה? חשוב להבין כי מדובר בהליך כירורגי פולשני לכל דבר, מה שכולל הרדמה מלאה ואת החיתוך של החזה לשם הסרת העור העודף והחזרה של העטרה אל המיקום היותר גבוה שלה. בחלק מן המקרים יש צורך למלא את החזה על מנת שיראה יותר גבוה או יותר גדול, לפי העדפה אישית של המנותחת ואז כבר מכניסים שתל אל המקום הייעודי בכל חזה. בתום התהליך האישה מועברת להתאוששות ויש התקנה של חזייה מיוחדת שאיתה היא עוברת את תהליך ההחלמה. כמובן שישנה חזר לביקורת אצל הרופא המנתח, ועם הזמן סימני הניתוח מחלימים וניתן לעבור אל חזייה רגילה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *