בדירות צפופות או במשפחות מרובות ילדים או במשפחות שבהן יש חיילים המגיעים עם כביסה רבה אין ברירה, אלא להשתמש במייבש, ראו מייבשי כביסה באתר קרייזמן. יש לדעת כי בדירות צפופות מאוד וקטנות, ודירות בלי מרפסת וחצר, אין מקום לשים חבל לייבוש או מתקן לייבוש, ולכן נאלצים להשתמש במייבש. ניתן לומר כי רכישת מכונת יבוש היא הוצאה לא פשוטה, וגם טכנאי וגם לא זמין מידית, ולכן כדאי לשמור על המייבש, כדי שימשיך לפעול בצורה תקינה, אך איך שומרים על מייבש כביסה תקין?

ניקוי התוף הפנימי של מייבש הכביסה 

יש לדעת כי רוב האנשים אינם יודעים כי בניקוי המייבש יש גם לנקות את התוף הפנימי של המייבש, ולא רק את הפילטר. אמנם רוב סיבי הבגדים נמצאים בפילטר, אך לעיתים נראה כי סיבי הבגדים חודרים גם לתוך התוף הפנימי, ולכן לאחר כל פעולת ייבוש יש לנקות את התוף הפנימי של המייבש.

חשיבות של ניקוי הפילטר בתוך מייבש הכביסה

רבים אינם יודעים כי פילטר נקי משפיע על איכות חייה של המכונה קראו בנושא בכתובת הזו, לכן יש צורך אחרי כל כביסה לנקות את הפילטר של המייבש, כמו כן לבדוק אם הוא שלם או קרוע. 

להקפיד לנקות את צינור האוורור של המייבש 

מומחים ממליצים על ניקוי של פעם בשנה את צינור האוורור של המייבש. צינור זה יכול לאגור סיבי בד. סיבי בד תקועים יכולים להוות נזק של ממש בפעילות המייבש, וכן נזק בלתי הפיך, לכן ישנה חשיבות גבוהה שלא להזניח את ניקוי צינור האוורור של המייבש, ולהשקיע את הזמן הנדרש לניקוי הצינור באופן יעיל ויסודי.

לסיכום, ישנה חשיבות ברורה לכך שיש להקפיד לנקות היטב אם לא תאלצו לשלם כסף רב לטכנאי. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *