הרבה מאוד תלמידים נזקקים לשיעורי עזר המועברים להם באופן פרטני. השיעורים הפרטיים הם שיעורים המותאמים לרמה של התלמיד ולקצב האישי שלו תוך מעקב צמוד כי הוא אכן מצליח להבין ולקלוט את החומר אותו הוא התקשה להבין במסגרת הכיתתית.

תקופת הקורונה השפיעה מאוד על כל התלמידים ועל כל בתי הספר כאשר ידוע לכולנו כי אלו סגרו את שעריהם. כיום התלמידים לומדים כולם באמצעים מקוונים ולמעשה הלמידה היא למידה מרחוק.

יש כאלה הטוענים כי זו לא למידה מרחוק אלא רחוק מלמידה… טוב. על זה אנחנו לא נתווכח. אנחנו נדון האם אפשר בכל זאת להמשיך את הלמידה כאשר מדובר על שיעורים פרטיים.

שיעורים פרטיים ולמידה מרחוק

מעניין לגלות כי דווקא הלמידה מרחוק הצליחה במיוחד עבור תלמידים אשר התקשו עד כה בלמידה הכיתתית הקבוצתית הרגילה. הם נעלמו בתוך המרחב הכיתתי וריבוי התלמידים מסבב לא עשתה להם טוב. דווקא הלמידה בה הם לא רואים את כל הכיתה סביבם יצרה אצלם למידה הרבה יותר אפקטיבית. כך בדיוק גם עם שיעורים פרטיים. אלו מצליחים מאוד אצל התלמידים הזקוקים לתיווך וללמידה של אחד על אחד. זו הסיבה שאנחנו ממליצים כל כך לתלמידים המתקשים שעזרו עד כה בשיעורים פרטיים, כי ימשיכו בהם גם עכשיו, אמצעות למידה מרחוק.
הקליקו כאן כדי להתרשם מנושא השיעורים הפרטיים באונליין!

שיעורים פרטיים אסור לזנוח

נכון שבתחילת המשבר נוצר רפיון מסוים מבחינת מתח הלימודים כאשר לא היה ברור לקראת מה אנחנו הולכים ומה הולך לקרות בהמשך. אך כרגע כאשר כולנו כבר איכשהו הסתגלנו לצורת הלמידה וסיומו של המשבר איכשהו נראה כבר לעינינו, ברור כי את הלמידה הפרטית אסור להפסיק. זאת על מנת שלקראת המבחנים של סוף השנה יגיעו התלמידים מוכנים היטב.
מוזמנים לקרוא מידע נוסף אודות יומן השיעורים של 'לימוד נעים'.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *