איך בוחרים מקום לבר מצווה?

יום בר המצווה הוא יום גדול, יום בו חוגג הילד 13 שנים והופך מקטן לגדול. ומכיוון שלמעשה מדובר על יום הולדת, שזה יום שלא יחזור עוד לעולם הרי שיש לחגוג אותו בצורה הראויה. אירועי בר מצווה אינם מסתכמים ביום אחד, אלא מתחילים בהנחת תפילין בכותל ובעלייה לתורה ומסתיימים באירוע הגדול אותו חוגגים לכבוד הנער בהשתתפותם של חברים ובני משפחה. 

בוחרים היכן לחגוג

אז היכן חוגגים? אירוע בר מצווה הינו כאמור אירוע של פעם בחיים ולכן יש לבחור בקפידה רבה את המקום בו הוא יתקיים. בחירת מקום לאירוע בר מצווה אמור להיעשות על פי שיקולים שונים שמתבססים על סגנון האירוע המתוכנן, על מספר המשתתפים וכמובן על פי התקציב המיועד לו.
חברת מיי פרוד ישמחו לתת לכם שירות בתכנון האירוע המתאים!

אולם אירועים או מועדון

אירועי בר מצווה יוקרתיים ניתן לערוך בכל מקום, בין אם זה אולם אירועים ובין אם זה מועדון. חשוב לזכור כי אולמות אירועים הם בדרך כלל יותר יקרים מאשר מועדונים והם גם פחות מותאמים לאירועים כאלה. במועדון, ישנו צוות הפקה שמתמחה בהפקת אירועי מצווה והוא מסייע לחוגגים בכל מה שהם צריכים.

כמה חברים יש לחתן המצווה?

את גודל המקום יש לבחור על פי מספר האורחים המוזמנים אל האירוע. יש לזכור כי באירוע בר מצווה, יהיו מרבית האורחים חבריו של הנער בר המצווה ולכן יש להתאים גם את סידור השולחנות ועיצוב הבר לגילם של המוזמנים.

מה התקציב לאירוע?

חשוב לזכור כי בסיום האירוע יש צורך לשלם לכל נותני השירות שנהניתם מהם במהלכו. על כן, צריך לשים לב עוד בשלב תכנון האירוע, שהמקום אותו בוחרים לאירוע, יהיה במסגרת התקציב המתוכנן ולא יחרוג ממנו. כמו כן, גם האטרקציות השונות והאוכל שיוגש באירוע אמורים להיות כלולים בתקציב שקבעו לאירוע.

תיאום ציפיות

כל נער מתכנן זמן רב את אירוע בר המצווה שלו ולכן חשוב מאוד לשתף אותו ולהתייעץ אתו בכל השלבים של תכנון האירוע. הוא יביע את דעתו, יבטא את שאיפותיו וכך תהיה אפשרות לבנות את האירוע להנאת כל הצדדים.
הקליקו כאן כדי לתכנן את אירוע בר המצווה המושלם עבור הבן שלכם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *