היום שבו אנו נתקעים מחוץ לבית יכול הוא אחד הימים הקשים שאנו חווים אנחנו מגיעים סוף סוף לביתנו: זה יכול להיות אחרי יום עבודה קשה, או אולי אחרי בילוי לילי מהנה – אנחנו מפשפשים בתיק או בכיס המכנסיים, תרים אחר הפתח, בתחילה באדישות ולאחר מספר שניות בבהלה, ואז אנו מבינים, המפתח לבית אבד.

לאחר שאנו עוברים את כל השלבים שכוללים: זעם, הכחשה, אשמה וקבלה, אנחנו מבינים שהגיע הזמן להתקשר למנעולן, וכי אין מי שיציל אותנו מלבד עצמנו וזה הזמן לבחור באיש מקצוע מיומן.

ובכל זאת, ולמרות הרצון להיכנס לבית וכמה שיותר מהר, עדיין אנו חייבים לקבל החלטה טובה ולבחור את המנעולן המקצועי והטוב ביותר שיגיע מהר, ויגאל אותנו מהייסורים שנקראים "חדר המדרגות" – אז איך בוחרים מנעולן? כמה טיפים בהמשך.

רוני מנעולים

חפשו מנעולן מקצועי – כאשר אתם מחפשים מנעולן, חשוב למצוא מנעולן מקצועי. מנעולן כזה הוא אדם בעל רישיון מנעולן, ותעודת מקצוע של מנעולן מורשה ממשטרת ישראל. כיום ישנם מנעולנים שרלטנים ולכן חשוב שהמנעולן שלכם יהיה כזה שקיבל תעודת יושר ועבר קורס מנעולנות והוא יודע להתעסק עם כל סוגי המנעולים.

זמינות של 24 שעות – עוד חשוב לבדוק כי המנועלן שתבחרו מתוך כלל המנעולנים שמציעים את שירותיהם זמין 24 שעות ביממה. זמינות חשובה מאד בעיקר אם אתם תקועים מאחורי דלת ביתכם באמצע הלילה.

הגעה במהירות – מנעולנים מקצועיים וטובים מבטיחים להגיע אליכם תוך פחות מחצי שעה. ולכן חשוב לבחור מנעולן באזור שלכם. בחרו מנעולן שנמצא באזור שלכם או מנעולן בפריסה כלל ארצית, בכך תוכלו להקטין את הזמן שתמתינו למנעולן.

מיומנות – בדקו כי למנעולן ישנה מעבדה ניידת וכי הוא יכול להחליף לכם מנעולים במקום ולהחליף לכם צילינדר לאחר שהוא פורץ את מנעול הדלת. בכך תוכלו לישון בשקט לאחר פריצת הדלת והחלפת המנעול.

שירותים נוספים – אם הייתם מרוצים משירות המנעולן, בדקו כי הוא יכול להציע לכם שירותים נוספים. אם הוא מציע מגוון שירותים כמו שכפולי מפתח, תיקון דלתות, פריצת רכבים, שכפול שלטים וכדומה תוכלו להיעזר בו בעתיד גם בשירותים שתתכננו ותזדקקו להם מראש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *