בישראל יש לא מעט אנשים שבוחרים לעשות ביטוחי בריאות פרטיים כדי לבטח את עצמם מפני דברים שהקופה לא מכסה.

במחקר שנעשה נמצא שבישראל כמות האנשים שמחזיקים ביטוחים היא פי 4 ממה שקורה בכל רחבי אירופה. 

ולמרות המצב, אנשים לא יודעים ממש מה הם רכשו. הם קונים חבילת ניירות ורוגע. הם יודעים שהם מבוטחים אבל לא ממש על מה בדיוק כן ועל מה לא. 

אז איך בוחרים ביטוח רפואי? איך תדעו מה אתם בעצם קונים? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

איך לבחור ביטוח רפואי?

כאשר אתם רוצים לבחור ביטוח רפואי, אתם רוצים לדעת שאתם משלמים על הדברים שכדאי לכם להיות מבוטחים מפניהם. עליכם לדעת את כל האותיות הקטנות כדי לדעת אלו מקרים זה מכסה ומה גובה הסכום שתקבלו.

למשל, האם חשוב לכם להיות מבוטחים מפני נגיפים קטלניים שלא מצויים באוכלוסייה אלא אחת לכמה עשרות מיליונים, כנראה שלא וכדאי שתבדקו שאתם אכן לא משלמים על ביטוחים כאלו.

חברות הביטוח מוכרות פוליסות שונות על ידי הפחדות. הם מספרים לכם שכדי לישון בלילה רגוע אתם חייבים פוליסה כזו או אחרת. אנשים קונים את הפוליסה אבל לא באמת יודעים מה הם קונים. 

כתוצאה מכך, כאשר מתרחשת תביעה, אנשים רוצים לראות את הגמול על מה שהם שילמו במשך השנים, אבל לצערם הרב, בחבילת הדפים שהם קיבלו וחתמו עליה היה כתוב במפורש שהביטוח אינו מכסה בדיוק את מה שקרה להם (ועוד כמה מקרים שהיו עלולים לקרות להם)

לכן, כאשר אתם בוחרים ביטוח חשוב לוודא לפני זה עם איש מקצוע שמבין בתחום שינחה אתכם איזה ביטוח עליכם לקחת כדי לבטח אתכם בצורה אמיתית. למידע נוסף פנה ליועץ ביטוח בריאות My expert

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *