הרמת כוסית בעבודה או בכל מקום אחר, זה בדרך כלל אירוע משמח. מזמינים בני משפחה, חברים, קולגות, מרימים כוסית לכבוד אדם מסוים, לכבוד תחילה או סיום של פרויקט, קבלת תואר או כל דבר אחר. זה עניין מיוחד שלא נעשה כל יום.

העניין הוא, שלצד כוסית היין שמרימים, צריך גם להגיש כיבוד מסוים. עולה שאלה, איזה כיבוד יכול להתאים לאירוע שכזה. עם השנים אנחנו יכולים לראות, שיש יותר ויותר אפשרויות, בין אם מדובר בהרמת כוסית שמתבצעת בשעות הבוקר נניח, או בשעות אחרות במהלך היום.

הכיבוד שאנחנו נזמין, הוא כמובן תלוי הקשר, על פי מועד האירוע, סוג האנשים שאמורים להיות נוכחים במקום, וכן על פי הסיבה שלשמה התכנסנו. יש מקרים בהם אנחנו נביא כיבוד "דל" יחסית, ולעומת זאת, יש מקרים בהם אנחנו נביא כיבוד מאוד משמעותי ויקר. מה שבטוח הוא, אם אנחנו רוצים לארגן משהו יפה ומרשים, רצוי שנרכוש את כל הדברים, כולל בקבוק היין, מבעוד מועד ונארגן את כל הלוגיסטיקה של האירוע, בהקדם.

 

איזה כיבוד יכול להתאים לנו

ראשית, אנחנו יכולים להזמין גבינות, זיתים וירקות. מדובר בכיבוד יוקרתי ומרשים, אשר יתאים להרמות כוסית מיוחדות ומפוארות. אפשר להוסיף גם ממרחים ולחמים או קרקרים מסוגים שונים.

שנית, ניתן להגיש בורקסים למיניהם, כפי שהיה נהוג לעשות בעבר בעת הרמות כוסית. אפשר גם להגיש דברים ממולאים אחרים, יותר מתאימים לרוח התקופה.

שלישית, אם מחפשים משהו יותר סטנדרטי, אז אפשר להציע ירקות, פירות חתוכים, ואפילו פיצוחים או פירות יבשים. שוב הכל תלוי בסוג האירוע ובאנשים שאמורים להיות מוזמנים אליו. זה גם תלוי בסוג היינות שאנחנו בוחרים להשתמש באירוע שכזה ועד כמה זה מתאים לסגנון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *