איך אומרים תלפתיה או תלפטיה

אומנות יוצאת מגדר הרגיל ונחשבת נחלתם של אנשים מוכשרים ביותר בתחום – היא כמובן הטלפתיה (כן, כותבים טלפתיה). לא רק לכם אמני הטלפתיה נראים כמו גיבורי על המסתובבים בעולם ומשאירים אחריהם אנשים פעורי פה. אין כל ספק כי אמני הטלפתיה הצליחו ליצור באז מאוד גדול ומשמעותי בכל תחום אומנויות הבמה והבידור. אז הם אמנם לא גיבורי על בעלי כוחות על טבעיים, אבל הם בהחלט אנשים מוכשרים ביותר שפשוט יודעים ממש טוב איך ליצור מופע חזק שידהים וישאיר את הקהל בהלם.

הזמינו הופעות טלפתיה בזום>>>

אמני טלפתיה – מה הם בעצם עושים?

אמני טלפתיה משתמשים בטכניקות רבות ומגוונות במופעים שלהם. כשבניהן: דמיון מודרך, קריאת שפת גוף יוצאת מן הכלל, הקשבה לטון דיבור, הקשבה לנשימות ועוד הרבה. באמצעות הכלים החזקים הללו, שצריכים להיות מאומנים היטב, מצליח אמן הטלפתיה ליצור הסחות דעת שיאפשרו לו להזיז חפצים במהירות, לקרוא מחשבות, לנחש ספרות, לנחש מילים מסוימות ובגדול – לעשות את כל המהלכים הנכונים שיפילו את הקהל מהרגליים וישלחו אותם עם מחשבות קיומיות הביתה.

איך בוחרים אמן טלפתיה לאירוע הבא שלכם? 

במידה כזו או אחרת, לכולנו קורץ הרעיון של מופע סוחף ומסתורי שישאיר אותנו ללא מילים. מופעי טלפתיה  של אמן חושים משמשים כשחקני מפתח בהרבה מאוד אירועים מכל הסוגים. הם כאן לעורר סקרנות, תדהמה, רעב לעוד ובעיקר לשמש ככלי בידור שביכולתו לטלטל את הקהל ולשמור על עניין לאורך כל המופע. 

אמן טלפתיה טוב, מלבד כישרון ועבודה קשה, צריך להתאפיין גם בחוש הומור מפותח, יכולת עמידה מול קהל עם ביטחון, יכולת התאמת המופע לסוג האירוע על פי נתונים כמו גיל הקהל, תחומי העניין והנסיבות. כמובן שאחת התכונות החשובות ביותר לאמן טלפתיה טוב היא הכריזמה.

צרו קשר עכשיו!