א.מ פתרונות לגגות

כיצד מתמודדים עם משימת פינוי מבני אסבסט?

לפני שנים במדינת ישראל החומר העיקרי ששימש אותנו לבניה היה אסבסט והסיבה העיקרית לכך הייתה היותו זמין, זול ונוח לעבודה. עם זאת, במרוצת השנים ואחרי מחקרים רבים שנערכו בתחום המומחים הגיעו למסקנה שחומר זה עלול לסכן את הסביבה ואת האדם. לכן החוק קובע שכל מבנה שבנוי מחומר זה או שיש בו חלקים הבנויים מאסבסט צריך להיות מפונה בהתאם לנהלים ברורים שקבועים בחוץ. משמעות הדברים היא שאם גם אתם צריכים להתמודד עם פינוי החומר הזה, אתם כמובן לא יכולים לעשות את זה לבד. כדי לבצע עבודה כמו פינוי אסבסט צריך לפנות אל המומחים בתחום ויפה שעה אחת קודם, אז למה אתם מחכים?

פינוי מקצועי מונע תקלות

כדי לבצע עבודה כמו פינוי אסבסט צריך:

  1. לתכנן את העבודה

  2. לקבל את כל האישורים הנדרשים

  3. משאיות וכלי עבודה מתאימים

  4. צוות גדול של מומחים

  5. אישור להטמין את החומר במקומות המיועדים לכך

לא כל חברה שאליה תפנו תוכל להציע לכם שירות שיהיה גם יעיל, גם מקצועי וגם כזה ששומר כמה שרק אפשר על הסביבה ועל כדור הארץ שלנו. לכן חשוב שתבדקו אל מי אתם פונים שכן הפינוי חייב להתבצע כחוק ומבלי לגרום נזקים שונים בדרך.

איך לבחור מאיזו חברה להזמין שירותי פינוי כאלה?

אם תעשו חיפוש באינטרנט אתם תראו שלא חסרות חברות שיכולות להציע לכם שירותי פינוי של חומרים מסוכנים כמו אסבסט ולכן ברור מדוע אתם תוהים לאיזו חברה עדיף להתקשר. ההמלצה שלנו היא לבדוק: ממתי החברה קיימת? האם היא עובדת עם כל האישורים שצריך? תוך כמה זמן אנשי המקצוע שלה יוכלו להתמודד עם המשימה המורכבת הזאת? ובנוסף לכל אלה, כמובן שצריך לבדוק גם כמה זה יעלה לכם. חשוב להבין שככל שאתם דוחים את ההתעסקות במשימה הזאת אתם מזיקים יותר לעצמכם ולסביבה. לכן עדיף שתמצאו עוד היום חברה מקצועית שתוכל לקחת על עצמה את ההתמודדות עם העניין הזה כי עם בריאות ועם איכות הסביבה לא משחקים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *