איטום גגות

איך ניתן להימנע מנזילת מים בגג?

נזילות מהגג אינן מחזה נדיר. הנזילות הללו המגיעות מהגג יכולות להחדיר רטיבות לקירות הבית, מרצפות, ותקרה. כאשר הקיר הינו רטוב, העניין גם פוגע בבריאות שלנו. כאן נכתוב על נושא זה: איך ניתן להימנע מנזילת מים בגג?

חורף קצר? עדיין קיימים סיכויים לנזילות

למרות שהחורף בישראל הוא קצר ואין ממטרים רבים, עדיין אין זו סיבה לא לאטום את הגג. ככלל, מומלץ לעשות זאת עוד לפני הגעתו של החורף, למשל בסתיו, טרם מגיעים הגשמים הכבדים.

מספיק יום אחד של ממטרים עזים

גם יום אחד של ממטרים עלול להוביל לרטיבות בתוך הבית, יום אחד גשום עשוי לגרום לנזקים רבים, בהחלט לא מומלץ לנסות.

הימנעות מזילות מים בגג

הדרך הטובה ביותר למנוע את תופעת הנזילות היא באמצעות חומר איטום לגג. הזמינו את עובדי העסק בו בחרתם, לבוא אליכם וקודם כל לזהות מהיכן נובעות הנזילות. על פי נתוני הגג, למשל הגודל שלו, האם הוא ישר או שיש שיפוע, ועל פי עוד פרמטרים יחליטו כיצד לאטום את הגג.

שקט נפשי

כאשר מזמינים את שירותיה ש חברת איטום גגות אשר בין היתר עוסקת בתחום של נזילות מהגג, תוכלו לישון בשקט, בידיעה שאיש מקצוע טיפל בגג באופן מקצועי, ובחר את חומרי האיטום הנכונים.  כך ניתן לשמור על הקירות, מרצפות ותקרת הבית. בלי הפתעות לא רצויות כנזילות. 

מהם חומרי האיטום בהם נהוג לעשות שימוש?

ישנם כמה וכמה חומרי איטום, אך רק איש מקצוע יוכל לבחור את חומר האיטום המתאים בדיוק לגג, כמו חומרים ביטומנים, חומרים אקריליים וחומרים פוליאוריטנים. אולם עדיין, הדבר החשוב והמשמעותי הוא לבחור את קבלן האיטום הטוב והמקצועי ביותר. העיקר הוא לא לחשוש יותר מנזילות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *