ניהול ועד הבית לא מוגדר כתפקיד מאוד נחשק, ולא כל מי שמבצע אותו ממש רוצה להיות במקום הזה. זאת גם הסיבה שהרבה פעמים הוא לא מתבצע כראוי ובצורה מקצועית. בהרבה בתים משותפים, אחד התפקידים של הועד הוא גבייה של כספים, התעסקות עם מי שמסרב לשלם. מעקב אחר התחזוקה של הבניין ומול כל ספק והתעסקות עם העירייה או המועצה.

בהרבה מקומות ניהול ועד הבית מתחלף שבתות לבקרים, כל פעם על ידי דייר אחר, וכך נוצרת בעיה בחוסר יציבות ובאי עקביות בכל מה שנוגע לאיסוף כספים, לשינויים וליקויים מה שבסופו של דבר פוגע בתחזוקת הבניין וגורם לבזבוז כספים גדול. היום ניתן לשכור חברה כמו הטחנה הירוקה שכל מטרתה היא לנהל את הוועד לאורך זמן ובמקצועיות גבוהה.

חברה מקצועית

חשוב אם כן לבחור את החברה המקצועית והאחראית שהיא תנהל את הוועד של הבניין תדאג לתחזוקה של הבניין, לטיפוח הבניין ותשמור על כספכם. חברה שתדאג לכל האינטרסים בצורה מקצועית. החברה שמכירה את כל השירותים של הועד ויודעת לטפל בכל מה שקשור לניקיון, תחזוקה שוטפת וגזברות. תדע להבחין בכל הצרכים האישיים של כל מבנה וסביבתו, ותגיע מדי פעם לשטח עצמו כדי לבצע ביקורת ולהיות עם יד על הדופק.

חברה עם סטנדרטים גבוהים

חשוב שכל חברה שתחליטו עליה, תהיה אחראית על כל מה שקשור לסביבה של בניין המגורים, שכן הוא המעטפת והוא גם פרמטר חשוב לאיכות חיים, תהייה בעלת סטנדרטים גבוהים ותחשוב מעבר לקופסא ולא תעשה רק מה שצריך. חברה שתעניק תשומת לב לכל דבר ודבר ותציע לדיירים פתרונות ורעיונות יצירתיים לשיפור הבניין. חברה שתעבוד בשקיפות מלאה עם כל נציג של הדיירים ותעניק את השירותים הללו:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *