בריכות שחיה ביתיות

הקמת בריכות שחיה ביתיות – איך זה עובד?

בריכת שחיה ביתית היא פנטזיה שאם קצת תושייה ותקציב משתנה, רבים מאתנו יכולים להגשים! בריכה מסוג זה מאפשרת לנו אטרקציה נפלאה וזאת משום שהיא כולה שלנו. הרי יש לנו בריכה פרטית בה אנו יכולים לשחות, להשתכשך, להשתזף, ליהנות עם הילדים, עם בני הזוג ועם חברים. אז איך מקימים בריכות שחיה פרטיות? התשובות בהמשך.

ראשית כל יש להתאים את הבריכה לשטח החצר

על מנת להתאים את הבריכה הפרטית לאזור הבית, יש בתחילה לבדוק את שטח החצר. חשוב למדוד את השטח ולהתאים את הבריכה לחצר. חשוב שגודל הבריכה שתבחרו יתאים לגודל החצר בכך שיוותר שטח מסביב לצורך ישיבה ועמידה מחוץ לבריכה. בנוסף שימו לב שהבריכה תכיל גם מים רדודים וגם מים עמוקים, ויש לבדוק שהיא מתאימה גם לאוכלוסייה של ילדים וגם לקשישים. בנוסף, שימו לב שהיא מתחשבת בגודל הבית שלכם והיא פרופורציונאלית לחצר.

מהו גודל סטנדרטי של בריכה פרטית?

גודל סטנדרטי של בריכה פרטית הינו חמישה מטרים לרוחב ועשרה מטר לאורך. בכל הנוגע לעומק הבריכה, חשוב לדעת כי עומק של בריכה פרטית הינו החל מ שמונים סנטימטרים שזהו עומק שבו ילד בוגר יכול לעמוד במים רדודים, ועד שני מטר וארבעים בבריכה של מים עמוקים. עם זאת, חשוב להתאים את המידות למידות המותאמות אישית. בנוסף, תמיד יש לבנות את הבריכה בתאם לגודל החצר ולהשאיר מספיק מקום לישיבה על הדשא, על הפרקט, או על כל משטח שאתם בונים מסביב לבריכה.

אילו בריכות שחיה פרטיות קיימות?

ישנם מגוון סוגי בריכות שחייה שניתן לבנות בחצר הבית, ביניהן:

בריכות בטון – בריכות הנחשבות לבריכות הקרובות ביותר לבריכות הציבוריות והבריכות האולימפיות והן גם היקרות ביותר.

בריכות מתועשות – בריכות עשויות פלדה, בריכות עשויות פלדה עם רצפת בטון. גם אלו בריכות יוקרתיות במיוחד המתאימות לבתים פרטיים.

בריכות פיברגלס – בריכות עשויות ציפוי אקרילי אותן ניתן להקים בחצר הבית בזמן קצר.

בריכות אולטרה – בריכות קלות להרכבה והקמה – בריכות ענקיות המשמשות תחליף אולטימטיבי לבריכות השחייה יקרות שצריך להקים ולבנות. בריכות שרוכשים מחברות שמספקות בריכות אותן מקימים בחצר בקיץ שניתן להקים בקלות.

לסיכום, בריכה בחצר היא אלמנט מרענן וכיפי. על מנת להקים בריכה, כל מה שצריך לעשות זה לבחור את הבריכה המתאימה לכם ולתקציב שלכם, ומכאן רק נותר לשים בגד ים וליהנות מיום קיץ נפלא!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *