לאחרונה הפך ביטוח הבריאות הקבוצתי למסלול ביטוחי פופולארי לצד הביטוח הפרטי. בתוך כך, עוד ועוד מנהלים מציעים לעובדים שלהם להצטרף לביטוח בריאות קבוצתי, כדי ליהנות ממגוון ההטבות שמסלול ביטוחי זה טומן בחובו. אם עדיין לא שקלת את האופציה או לא מימשת אותה, עכשיו, כשהחורף נמצא מעבר לפינה זה זמן מצויין לשקול אותה מחדש.

החורף הוא זמן מצויין לרה-אורגניזציה במשרד
כל מנהל או ראש ארגון נוהגים לבצע מידי תקופה רה-אורגניזציה. החורף הוא זמן מצויין לארגון מחדש שכזה, כי הקור והגשם בחוץ מצריכים היערכות ראויה מבחינת התחזוקה של המבנה העסקי, ולפעמים גם מההיבט העיצובי (כדי להפוך את החלל נעים וחמים יותר מבחינה חזותית). זו הזדמנות מצויינת לבצע היערכות מחדש ברמת המקרו ולבצע את כל השינויים שרצית כבר מזמן לבצע ודחית שוב ושוב. החורף הוא כר פורה להיווצרותם של חיידקים, וירוסים ובקטריות, היות שרובינו שוהים במרחב סגור רוב הזמן ללא זרימת אוויר. בתקופה זו רמת התחלואה מתחילה לעלות, שיעור מקרי השפעת ומחלות הנשימה גבוה יותר בחורף כמו גם דלקות הריאות. כל זה אומר, שהעובדים שלך, שעדיין לא רכשו ביטוח בריאות, ימהרו לעשות זאת לפני בואו של החורף הסוער.

אם כבר רה-אורגניזציה, למה לא לרכוש לעובדים ביטוח בריאות קבוצתי?
אז למה שלא תרכוב על הגל הזה, ותציע לעובדים שלך להצטרף לפוליסת ביטוח בריאות? הצעה כזו תאפשר לך לתפוס שתי ציפורים במכה. מצד אחד, תוכל לממש את חזון הבריאות של העובדים שלך, מה שבתורו יגרום להם להעריך את הדאגה שלך להם ויעורר בהם מוטיבציה רבה יותר ומחויבות גבוהה יותר למקום העבודה, כי הם ירגישו מוערכים. מצד שני, אתה תספק לעובדים גב כלכלי נוח שיאפשר להם להתאושש יותר מכל מחלה חורפית שעתידה לנחות עליהם, מה שאומר חזרה מהירה יותר לעבודה ופחות היעדרות על רק ימי מחלה.

עסקה מושלמת לכל הצדדים
אם נוסיף לכל זה את היתרונות שטמונים בביטוח בריאות קבוצתי הרי שמדובר בעסקה מושלמת לכל הצדדים. הפוליסות המוצעות למבוטחים בצורה קולקטיבית הן אטרקטיביות יותר, התנאים שלהן נוחים יותר והן מאפשרות לעובדים ליהנות מהטבות שהמסלולים הפרטיים לא מציעים, כמו פרמיות חודשיות נמוכות יותר ומגוון כיסויים רחב יותר. מעבר לזה, מבוטחים במסלול הקולקטיבי בדרך כלל נהנים מכוח עמידה רב יותר מול חברות הביטוח כאינדיבידואלים, כאשר הם מגישים תביעה למימוש הביטוח. חברות הביטוח, שלא רוצות להפסיד את כוח הקנייה הגבוה של הקבוצה, נוטות להיענות בחיוב לתביעות כאלה של חברים בקולקטיב בריאות ביטוחי בהשוואה לתביעות של מבוטחים במסלול הפרטי.
כל הסיבות הללו הופכות את ביטוח הבריאות הקבוצתי לאופציה נהדרת עבורך ועבור העובדים שלך, וזה תזמון מצויין לצאת לדרך כדי לממש את האופציה בזו בפועל.

כדאי גם להכיר – נפצעתם בחו"ל? יש מה לעשות! מידע נוסף באתר Interclaims.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *