נושא הניקיון הוא נושא חשוב לכולנו ובין התעשיות שיותר מקפידות על סטריליזציה וניקיון גבוהים הם תעשיית המזון ותעשיית התרופות. כשפסח מתקרב ואנו מכשירים את החללים התעשייתיים השונים, אין ספק כי אנו זקוקים לחומרי ניקוי עוצמתיים, יעילים ואינטנסיביים שיסייעו לנו בתהליך הניקוי.

כחלק בלתי נפרד מהשינוי האקולוגי הסביבתי שחל בשנים האחרונות הכולל בין השאר את תהליך המחזור (הפרדה בין חומרי גלם ושימוש חוזר בהם), קומפוסט – שימוש בזבל אורגני במטרה לשמור על האדמה שלנו, בנייה ירוקה המאפשרת חיסכון אדיר באנרגיה, בניית בתים חכמים ועוד, החלו בשנים האחרונות לעשות שימוש גם בחומרי ניקוי ירוקים הן במגזר התעשייתי – עסקי והן במגזר הפרטי.

ככל שהזמן עובר אנו עדים לעוד ועוד חנויות טבע אקולוגיות המחזיקות ומשווקות לקהל הלקוחות קשת רחבה של מוצרים שמטרתם למנוע שימוש במוצרי מזון, חומרי ניקוי, מוצרי היגיינה המיוצרים מחומרים כימיים שאינם מגיעים מהטבע. השימוש בחומרי ניקוי ירוקים בתעשייה הביא לשינוי מהותי הן מבחינה בריאותית עבור האנשים שנמצאים בסביבת העבודה והן מבחינה אקולוגית סביבתית.

מהם חומרי ניקוי ירוקים?

חומרי ניקוי ירוקים מבוססים על שימוש ברכיבים טבעיים בלבד ואינם מכילים אמוניה, כלורה, תרכובות דלק כימיים ושאר רכיבים המזיקים לעור, למערכת הנשימה ולסביבה. לאותם חומרי ניקוי יש הרכב ייחודי שאינו מסכן את הבריאות, זאת בשונה מחומרי ניקוי המיוצרים עם שימוש ברכיבים כימיים. כולנו מכירים את הריח של אקנומיקה קטלנית בשירותים ציבוריים ואפילו בבית שלנו. מוצרים חזקים אלו אמנם מנקים ביעילות אך הם קטלניים למערכת הנשימה וגם לעור ועלולים לעודד היווצרות של זיהומים, דלקות ומחלות עור שונות. המעבר לשימוש בחומרי ניקוי ירוקים הוא מעבר שמתבצע בהדרגה, יותר ויותר בעלי עסקים, מפעלים וארגונים עוברים לעשות שימוש בחומרי ניקוי ידידותיים לסביבה, אלו מיוצרים מחומרים איכותיים שאינם מזיקים.

חומרי ניקוי ירוקים – יתרונות

איפה ניתן להשיג את אותם חומרי ניקוי ידידותיים?

חברת רוטל דבקים מתמחה בתכנון, הפקה וייצור של סדרת מוצרים ייחודית הכוללת בין השאר חומרי ניקוי שונים: שומנים לתעשייה, מסיר שומנים המיועד לתעשיית התרופות והמזון, סדרת מוצרים לניקוי אבנית עקשנית, מסיר חלודה ועוד. החברה שמה לה למטרה לספק לעוד ועוד לקוחות בישראל חומרי ניקוי המבוססים על רכיבים טבעיים דוגמת קליפות הדר, תמציות לימון ועוד, עם דגש על מרקמים נעימים, ניקוי קל ופשוט ללא תזקיקי נפט המזיקים לנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *