מתכוונים לקנות בקרוב גנרטור וחשוב לכם לדעת שאתם לא מוציאים את הכסף שלכם סתם כך, אלא בוחרים לקנות גנרטור הולם שיוכל להתאים לכם על הצד הטוב ביותר? הנה הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מוציאים את הכסף שלכם.

גנרטור

  1. עוצמת הרעש – אם אתם מתכוונים לעשות שימוש בגנרטור במהלך אירוע או בביתכם, הרי שבוודאי לא תרצו לסבול מגנרטור שמפיק רעשים עזים יתר על המידה. תבדקו את עוצמת הרעש של הגנרטור שאתם שוקלים לקנות.
  2. ניידות – רוצים שתהיה לכם היכולת להזיז את הגנרטור בקלות ממקום למקום? תבדקו שהוא לא יותר מידי כבד ושניתן לשנע אותו בקלות. זה יהפוך את השימוש שלכם בו להרבה יותר נוח.
  3. הספק המוצא – בהסתמך על ההספק של הגנרטור תוכלו לדעת כמה מוצרים חשמליים תוכלו לחבר אליו, ובין היתר גם אילו מוצרים. רק תשימו לב שאתם מתייחסים להספק הרציף, שכן הוא הנתון שמייצג את המתרחש בשטח.
  4. מייצב מתח – אם אתם רוצים לשמור על המוצרים החשמליים שלכם מפני שינויים מהירים במתח, כך שלא תהיה פגיעה בהם, אז יהיה כדאי לכם לקנות גנרטור עם 4 פעימות, שמגיע לרוב גם עם מייצב מתח.
  5. מחיר – העלות שתצטרכו לעמוד בה יכולה להשתנות ללא היכר בהתאם לדגם הספציפי שאתם בוחרים לקנות, כך שזה עוד משהו שאתם צריכים לבחון לפני שאתם מוציאים את הכסף שלכם.
  6. אחריות – רוצים להיות בראש שקט ולדעת שתמיד יש לכם למי לפנות אם יש בעיה? פשוט תקנו גנרטור עם אחריות. זה כל מה שעליכם לעשות בכדי לדעת שאתם בוחרים נכון.
  7. כפתור הנעה חשמלי – אם אתם רוצים להקל על עצמכם ולדעת שאתם עושים שימוש נוח במכשיר ככל שניתן, אז יהיה כדאי לכם לבחור גנרטור עם כפתור הנעה חשמלי, ולא כבל משיכה.
  8. בוחרים חנות מתאימה – כאשר אתם באים לקנות את הגנרטור שלכם, תוודאו שאתם עושים זאת אך ורק אצל חנות שמציעה לכם את התמורה הטובה ביותר בעבור הכסף שלכם.

הטיפים באדיבות אתר http://www.eitan-generators.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *