היום המודעות לאנרגיה ירוקה רק הולכת ועולה. יותר ויותר אנשים מצטרפים למאבק על הצלתו של כדור הארץ, באמצעות מחזור, שימוש מחודש בחומרים וכמובן ניצול של אנרגיה טבעית. מעבר לכך, כל מי שמעוניין להוריד בצורה משמעותית את חשבון החשמל החודשי, צריך לבחון את האופציה של שימוש בתאורה סולארית לגינה. במקום להפעיל מנורות או פרוז'קטורים, אשר צורכים כמות עצומה של כסף, ניתן להיעזר בקרני השמש על מנת להאיר את הגינה, לספק תחושה של ביטחון לדיירי הבית וכמובן לאפשר אירוח נעים ואיכותי עבור החברים או המשפחה. ניתן לבחור מתוך מגוון עצום של מנורות סולאריות לגינה כמו מנורות כדור, ספוטים סולאריים דקורטיביים או שרשראות נורות לדוגמא, אשר נבדלות אלו מאלו בעוצמה שלהן, בעיצוב הדגם, צבע האור וכדומה. כל אחד יכול לבחור עבור עצמו את התאורה המושלמת עבור הגינה שלו.

ספוטים סולאריים

מנורות סולאריות לגינה – מה ניתן למצוא היום בשוק?

היום ניתן למצוא כאמור, מגוון רחב של מנורות סולאריות, אך ניתן לחלק אותן לשלוש קטגוריות מרכזיות. הסוג הראשון הוא גופי תאורה עצמאיים, אשר ניתן למקם אותם בכל מקום בשטח הגינה על מנת להאיר את האזור. תאורה מסוג זה מתאימה במיוחד לצורך הארת שבילים או פינות חמד מיוחדות בגינה. קטגוריה זו כוללת כמובן את הספוטים, היכולים להגיע בכל צורה, בכל גודל ובכל סוג של עיצוב. ניתן לתקוע אותם ישירות בקרקע באמצעות הדוקרן שלהם, והם ידאגו להאיר לכם את הדרך. הסוג השני הוא תאורה דקורטיבית, אשר בדרך כלל זקוקה לתמיכה של מבנה יציב או עמוד כלשהו. תאורה זו מתאימה במיוחד לצורך קישוט של צמחיה, נדנדות או פרגולות. הסוג השלישי כולל גופי תאורה עליונה, כגון פרוז'קטורים, היכולים להאיר חלק גדול מהגינה.

טיפים לבחירה נבונה של מנורות סולאריות לגינה

אחד הטיפים החשובים ביותר הוא לבחור במנורות בעלות חיישן איכותי, המסוגל לזהות מתי מחשיך בחוץ, ובצורה כזו להידלק באופן אוטומטי אך ורק כאשר נופלת החשכה. מומלץ לבחור מנורות הנטענות באמצעות סוללות סטנדרטיות, על מנת שניתן יהיה להחליף אותן במקרה הצורך. כדאי לבדוק מראש כי המנורה מגיעה עם כל הציוד הדרוש, כולל דוקרנים או כל פרט חשוב אחר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *