מערכות סינון לממד

משפחה היא הדבר החשוב לנו ביותר, ואנו רוצים להגן עליה בכל אמצעי אפשרי – בבית וגם מחוצה לו. המציאות בישראל השתנתה רבות מאז קום המדינה, אך דבר אחד בטוח – אנחנו תמיד צריכים הגנה מפני גורמים מאיימים צפויים וגם כאלו שלא ניתן לחזות אותם מראש.

אחד הדברים החשובים ביותר שעוזרים להשיג את המטרה הזו הוא חדר הממ"ד, שאין בית שנבנה בלעדיו בשנים האחרונות. בחדר הזה משפחתנו אמורה להרגיש בטוחה בכל עת, ובייחוד במצבי חירום עליהם אנחנו לא תמיד רוצים לחשוב. אף על פי שממ"ד מספק הגנה פיזית מפני פגיעות, חשוב לצייד אותו באמצעים נוספים שימנעו חדירה של גורמים אותם לא ניתן לראות בעין.

מערכות סינון לממד חובה בכל בית

בדיוק כשם שיש מסכות אב"כ שנועדו לסנן את האוויר שאנו נושמים, כך יש גם מערכות סינון מתקדמות שמנקות את האוויר בממ"ד מחלקיקים מזיקים. במקרים של מתקפה אטומית, ביולוגית או כימית, מערכות סינון לממ"ד אב"כ יאפשרו לכם לנשום אוויר נקי ולהרגיש בטוחים יותר מאשר חדרים מוגנים שאינם מכילים את המערכת הזו.

על מנת שמערכות סינון לממ"ד יהיו יעילות, חשוב שהן יורכבו ויותקנו על ידי מומחים בלבד, ויעמדו בתקנים המחמירים ביותר בכל הנוגע לכך. זה אפשרי רק כשמפקידים את העבודה החשובה הזו בידי מקצוענים שיודעים כיצד להתקין מערכות סינון לממד ברמה מתקדמת, כאלו שמתאימות בדיוק לביתכם.filter-175301__3401

המצאה ישראלית לצרכים ישראלים

חברה מקצועית ונודעת שהמציאה מערכת סינון לממ"ד כפי שלא נראתה מעולם היא ארקוטק הישראלית, המתמחה בהתקנה של מערכות מסוג זה. אין אדם שמבין יותר את הצורך בביטחון כמו ישראלי שמבין את הצרות שעלולות לצוץ באופן בלתי צפוי במציאות הביטחונית שלנו, ולשם כך חברת ארקוטק השקיעה ובנתה מערכות סינון לממד שימלאו את התפקיד בצורה הטובה ביותר.

חברת ארקוטק המציאה את "מגן 360" עבור חדרי ממ"ד, שנועד לסנן את האוויר בחדרים עבור כל מקום שזקוק להם. מגן 360 היא מערכת סינון אב"כ מתקדמת במיוחד שיכולה לנקות את האוויר בממ"ד עבור האנשים השוהים בו, ולהבטיח שהם יהיו רגועים בכל הנוגע לביטחונם האישי.

המערכת הקומפקטית הזו אינה תופסת מקום רב, והיא נמצאת בפסגת הקדמה בכל הנוגע לנושא של מערכות סינון לממד. ארקוטק עושה כל שביכולתה להבטיח שמשפחות בישראל ירגישו בטוחות בכל עת, ולא רק במצבי חירום. המערכות המתקדמות של החברה עושות חיל בתחום הפרטי וגם העסקי, כך שתוכלו להתקין אותן בביתכם ולהרגיש בטוחים במקום היקר ביותר ללבכם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *