חתונה בטבע יכולה להיות חתונה יוצאת דופן מקורית ומלהיבה. אתם מתחתנים תחת כיפת השמיים, הקישוטים שלכם הם הפרחים, הנוף המושלם והכוכבים שמאירים לאחר החופה, והכל פתוח, נעים ואינטימי יותר.

עם זאת כדי לארגן חתונה בטבע חשוב שתצטיידו בחברת הפקות או שתדעו מהו הציוד הדרוש לכם על מנת להפיק חתונה שכזאת. אז איך מארגנים חתונה בטבע? כל התשובות בהמשך.

מציאת לוקיישן מתאים – כדי לארגן חתונה בחלל פתוח חשוב בתחילה למצוא לוקיישן מתאים. איתור מקום לחתונה פתוחה חייב להיות במקום מוסדר שבו תוכלו לערוך את האירוע באישור וללא הפרעות. חתונה כזאת יכולה להיות בכרם, בים, ביער, או בשדה. עם זאת חשוב לקבל את כל האישורים המתאימים מרשות הטבע והגנים, מהמשטרה ומהמועצה המקומית.

תאורה, הגברה וחשמל – כפי שבוודאי ידוע לכם, חתונה בטבע צריכה חשמל וזאת כדי להפעיל את התאורה, ההגברה וכל הציוד החשמלי הדרוש לה. לשם כך בוודאי תזדקק לגנרטורים להפעלת החשמל. כדי להשיג את הגנרטורים חשוב לשכור את מספר הגנרטורים שאתם זקוקים להם ליום האירוע ויש לוודא כי הם פועלים ומתאימים למערכות התאורה וההגברה שלכם.

מאווררים, צליות וספרינקלים – אם החלטתם לארגן חתונה בטבע בחודשי הקיץ והאביב, בוודאי תרצו לדאוג למאוורר שיקל על האורחים שלכם בתנאי מזג האוויר. ולכן מומלץ לארגן במקום מאווררים וצליות על מנת להגן על האורחים מהשמש. עוד מומלץ לארגן ספינרלרים לרחבת הריקודים שיצננו את גופם של האורחים בימים מאד חמים.

שירותים ניידים – עוד חשוב לדאוג להשכרת שירותים ניידים לאורחים שלכם, וחשוב שאלה יהיו שירותים ניידים ברמה גבוהה שכן מדובר באירוע חתונה מכובד ולא בהופעת רוק שבה שירותים ישנם מוזנחים. כיום ישנם שירותים ניידים שנראים ממש כמו שירותים בגני אירועים.

בניית רחבת ריקודים – הקצו מקום לרחבת ריקודים. חשוב למצוא מקום מישורי טבע ולהקצות אותו לרחבת הריקודים. אפשר לתחום את המקום על ידי הקמת במה בטיחותית שתהווה מקום שבו תהיה רחבת הריקודים.

שכירת קייטרינג לחתונה – עוד חשוב לדאוג לקייטרינג לחתונה בטבע. כיום ישנן חברות קייטרינג שמספקות גם את האוכל לאירוע וגם את הכיסאות, השולחנות, המפות וכל הציוד שצריך להסעדה.

 

בנוסף מאמר זה עשוי לעניין אותך 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *