אימון מנהלים – מה עוברים במהלך האימון

הרעיון מאחורי אימון מנהלים של מכון אדלר הוא לאפשר למנהלים להיות פרודוקטיביים יותר ולקחת יותר סיכונים. הרעיון המרכזי מאחורי אימון מנהלים הוא שהוא עוזר למנהלים להתמודד עם אתגרים חדשים, לבחון את הרעיונות שלהם ולמצוא את דרכי העבודה הטובות ביותר. מנהלים מתקשים לרוב להעביר את הרעיונות שלהם. הם רוצים להעביר את המסר בצורה ברורה ותמציתית. אבל, לעתים קרובות הם מתקשים לעשות זאת בגלל הדרך שבה הם חושבים על הנושא.

המטרה היא ללמד את המנהלים כיצד הם יכולים לשפר את הרעיונות שלהם ולתקשר אותם בצורה יעילה. מאמן מנהלים טוב יכול לעזור לתהליך זה על ידי מתן טיפים כיצד לחשוב אחרת ולתקשר בצורה יעילה.

מהו אימון מנהלים?

אימון מנהלים הוא סוג של אימון שעוזר לך להיות יעיל ויעיל יותר בתפקידך. זה כרוך בתהליכים שיעזרו לך לשפר את הכישורים שלך, כדי שתוכל לעשות עבודה טובה יותר. זה גם עוזר לך להישאר ממוקד במה שחשוב ביותר, כדי שתוכל להפיק את המרב מהזמן שלך.

מטרת ההתפתחות האישית היא לעזור לאנשים להשיג את מטרותיהם. התפתחות אישית והעצמה כרוכה בשינוי הדרך בה אנו חושבים על עצמנו ועל חיינו על ידי שינוי ההרגלים והגישות שלנו וכן לימוד מיומנויות חדשות. אנו לומדים כיצד לבצע שינויים בחיינו באמצעות צמיחה אישית, המאפשרת לנו לגדול בביטחון עצמי, בהערכה עצמית, במוטיבציה עצמית,

שיפור אמיתי באופן עומק בחברה

החברה מציעה תוכניות אימון מנהלים למנהלים שרוצים לשפר את ביצועיהם ולהגדיל את התפוקה שלהם. מנכ"ל החברה הצהיר שהוא מנהל גרוע, אבל הוא תמיד רצה להיות טוב יותר ולכן הוא התחיל לעשות מפגשי אימון מנהלים עם הצוות שלו. בתחילה הוא היה סקפטי לגבי הרעיון, אבל לאחר שראה עד כמה הצוות שלו שיפר, הביטחון שלו גדל. הוא גם אמר שאם לא היה עושה אימון מנהלים, הצוות שלו היה מפסיק לעבוד כי הם היו משתעממים מדי.

אימון מנהלים הוא סוג של אימון המועבר על ידי אדם שיש לו את הכישורים לעזור לך להשיג את המטרות שלך. זוהי שיטה לעזור לאנשים לשפר את הביצועים האישיים והמקצועיים שלהם.

צרו קשר עכשיו!