ברז בקרה למערכות אנרגיה

ברחבי התעשייה ישנו שימוש נרחב בברזי בקרה כאשר כמעט בכל מקום בו אנו נמצאים בחיי היום יום קיימים ברזי בקרה בשימושים שונים, החל מרחבי הבית ומבנים, דרך מפעלים ומכונות ייצור. ברז בקרה הוא למעשה שסתום בעל שני מצבים, מצב פתוח או מצב סגור, כאשר מה שבורר בין המצב הפתוח והסגור של הברז יכול להיות למעשה מספר דברים, לחץ שמן או לחץ אוויר, טמפרטורה ואפילו מעגל חשמלי.

חברת אנרג׳טיקה הינה המשווקת הבלעדית של המותג BAELZ אשר נחשב לשם עולמי בנוגע לכל הקשור בייצור ואספקה של ברזי בקרה פנאומטיים (שיטת הפעלה באמצעות לחץ אוויר) או ברזי בקרה ממונעים כאשר בין הבקרים השונים שמייצרת חברת BAELZ ניתן למצוא בקרים האחראים על ויסות טמפרטורה, לחץ, לחות, ספיקה ועוד ולהם שימושים רבים בתעשייה הקלה והכבדה. בנוסף מתמחה החברה בהקמת תשתית של חדרי בקרה ופתרונות הקשורות בתוכנות של בקרה של מערכות תעשייה קלות וכבדות ואספקת פתרונות למערכות מורכבות המאופיינות במפעלים ובתהליכי ייצור בתנאים שונים.

חברת אנרג׳טיקס אשר הוקמה בשנת 1972 שמה לעצמה מטרה לתת פתרונות אנרגיה מתקדמים על מנת לפתח את ענף הטכנולוגיה בארץ ומתחילת דרכה עסקה בפיתוח וייבוא של מוצרים איכותיים ומתקדמים אשר נותנים מגוון רחב של פתרונות בתעשייה. אנרג׳טיקס שמו לעצמם את המקצועיות לנגד עיניהם לאורך כל הדרך ומלבד הפתרונות שהם מספקים ללקוחותיהם וההתקנה של המוצרים, מספקים בחברה ליווי אישי וצמוד ללקוח בתהליך ההתקנה וההטמעה. לחברה עשרה עובדים אשר בעלי נסיון מצטבר של מעל מאה שנה בתחום ברזי בקרה למערכות אנרגיה והדבר ניכר במקצועיות הרבה בה פועלים בחברה כאשר אנו ניגשים להציע פתרון ללקוח.

לחברת אנרג׳טיקס מספר רב של ברזי בקרה למערכות אנרגיה אשר נמצאים בשימוש ברחבי התעשייה כאשר בין היתר נמצאים מוצרי החברה בשימוש אצל מעל ל-400 דודי שמן ומעל ל-350 דוודים ומחוללי קיטור אשר מהווים את הרוב המוחלט בתעשייה. העובדה שאנרג׳טיקס מייצגת כיום את החברות שמהוות את חוד החנית בתחומי השמן החם, הקיטור, המכבשים התעשייתיים ועוד הופכת את אנרג׳טיקס לחברה מובילה בכל הקשור לברזי בקרה למערכות אנרגיה. לחברה נסיון רב בתעשיות המזון, הטקסטיל, העץ, הכימיקלים ואף בתחום ההיי טק תודות למספר הפרויקטים הרב אותם ביצעה החברה.

ברז בקרה למערכות אנרגיה

צרו קשר עכשיו!